Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 7.1 – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
Nokia 7.1 najlepsze oferty

Nokia od lat tworzy uniwersalne smartfony, czego idealnym przykładem jest Nokia 7.1. Model ten jest funkcjonalny, elegancki, niedrogi, a także ogólnodostępny. Dlatego też wybraliśmy pięć ofert udostępniających powyższego smartfona w najlepszych warunkach.

Nokia 7.1 na abonament

Nokia 7.1 jest modelem, którym warto się zainteresować. Smartfon potrafi olśnić już samą obudową wykonaną z odblaskowego szkła. Boki okalają ramki z superwytrzymałego aluminium serii 6000. Na pokładzie znajduje się podwójny aparat z 12 Mpix i 5 Mpix wyposażony w technologię sztucznej inteligencji oraz optykę Zeiss. To jednak nie wszystko.


>>> Zobacz wszystkie oferty z Nokia 7.1 <<<


Model wyposażony jest m.in. w systemy obróbki zdjęć Pro UI, mask 3D i filtr Dual-Sight, wyświetlacz PureDisplay Full HD+ z przekątną 5,84″ i trybem HDR, a także czujnik linii papilarnych. Nad wszystkim czuwa 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 636, system operacyjny Android One oraz 3 GB pamięci RAM.

Smartfon dostępny jest w cenie nieprzekraczającej 1000 złotych, a poniżej prezentujemy pięć ofert udostępniających go w korzystnych warunkach.

Oferty i ceny aktualne na 31.07.2019.

Naszą listę otwiera sieć Red Bull Mobile z ofertą SieMa 49 składającą się z nielimitowanych SMS-ów, MMS-ów oraz połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne, a także 10 GB Internetu do wykorzystania w Polsce. Miesięczny abonament wynosi 49 złotych, zaś model dostępny jest za 556 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1781 zł.

Naszym zdaniem: oferta ta jest tania w skali miesiąca i całej umowy, jednak sam telefon sporo kosztuje. Mimo to dzięki jej licznym zaletom uplasowała się na pierwszym miejscu.

Drugie miejsce zajmuje oferta Plus.50. Wybierając ją klient otrzyma nielimitowany zakres darmowych połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne oraz SMS i MMS. Ponadto będzie miał do wykorzystania 4 GB Internetu w Polsce i aż 3,3 GB w roamingu UE. To wszystko z dwuletnią umową i abonamentem w wysokości 75 złotych. Nokia 7.1 dostępna jest za przysłowiową złotówkę.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2209 zł.

Naszym zdaniem: drożej i gorzej niż w RBM, choć na początku zapłacimy za Nokię tylko 1 zł. Bardzo dobra propozycja dla osób szukających taniego telefonu. Jeżeli jednak potrzebujesz dużego transferu w Polsce, to zobacz na następną ofertę.

Kolejny na naszej liście jest drugi abonament sieci Red Bull Mobile. Pakiet SieMa 89 zawiera nielimitowany zakres połączeń, darmowe wiadomości SMS i MMS, a także 1 GB w roamingu i 25 GB do wykorzystania w Polsce. Jednorazowy koszt zakupu modelu to 6 złotych, lecz abonament wynosi już 89 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2192 zł.

Naszym zdaniem: ze względu na bardzo niską cenę telefonu i obszerny zestaw usług oferta Red Bull Mobile jest bardzo korzystna. Niestety posiada również dość wysoki abonament, który zepchnął ją na trzecią pozycję.

Czwarte miejsce zajmuje oferta T-Mobile – M za 85 zł miesięcznie. Operator oferuje w niej darmowe połączenia, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz transfer w wysokości 15 GB w Polsce i 1 GB za granicą. Sama Nokia 7.1 kosztuje jedyne 199 złotych, a więc mniej niż u większości konkurentów.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2259 zł.

Naszym zdaniem: powyższa oferta jest jedną z ostatnich oferujących model Nokia 7.1 w tak niskiej cenie. Niestety jej dużym minusem jest dość wysoki abonament, który nieco zawyża łączny koszt zakupu telefonu.

Naszą listę zamyka propozycja sieci Playabonament Solo M. Wybierając go klient otrzyma transfer w wysokości aż 20 GB do wykorzystania w Polsce, lecz już bez roamingu UE. Poza tym pakiet zapewnia darmowe połączenia oraz wiadomości SMS i MMS. Miesięczny abonament wynosi 65 złotych, zaś model dostępny jest w cenie 639 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2249 zł.

Naszym zdaniem: prawie najdroższa oferta z zestawienia. Jest bogata w usługi i posiada stosunkowo niski abonament. Myśląc jednak o niej warto pamiętać o jednorazowym koszcie zakupu modelu wynoszącym ponad 600 złotych. Mankament ten sprawia (a także brak darmowego transferu w roamingu UE), że powyższa oferta zamyka naszą listę top 5 abonamentów z Nokią 7.1.

star ocena
4.5/5 - (8 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: