Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 6.3 jednak z mocniejszym procesorem

Nokia 6.3

Najnowszy model z logo Nokii coraz bliżej. Dowiadujemy się również coraz to nowych informacji dotyczących specyfikacji. Wiele wskazuje na to, że Nokia 6.3 będzie ciekawsza niż na to się na początku zanosiło.

Mocne podzespoły w przystępnej cenie

Nokia 6.3 będzie należała do średniej klasy urządzeń. Pierwotnie wspominano, że będzie pracowała pod kontrolą Snapdragona z serii 600. Jednak najnowsze informacje weryfikują ten pogląd. Prawdopodobnie sercem smartfona będzie mocniejszy Snapdragon 730.

Nie do końca wiadomo jak będzie wyglądała kwestia pamięci operacyjnej. Wcześniejsze plotki mówiły, że podstawowa wersja Nokii 6.3 będzie miała tylko 3 GB pamięci RAM. Jednak ciekawiej wyglądałaby kość minimum 4 GB a najlepiej 6 GB. I miejmy nadzieję że ostatecznie tak się stanie. Do tego dojdzie minimum 64 GB przestrzeni dyskowej na pliki.

Ciekawie przedstawia się kwestia aparatu w Nokii 6.3. Podstawowa jednostka ma mieć matrycę 24 Mpix. Użytkownik do dyspozycji dostanie także obiektyw ultraszerokokątny o matrycy 12 Mpix. Oprócz tego najprawdopodobniej w smartfonie zostaną zastosowane dodatkowe dwa obiektywy o matrycach 2 Mpix. Jeden będzie dedykowany fotografii makro, drugi zaś do pomiaru głębi ostrości. Na froncie zaś powinno znaleźć się miejsce dla pojedynczej kamerki do selfie o matrycy 16 Mpix.

W przypadku baterii prawdopodobnie smartfon dostanie minimum ogniwo o pojemności 4000 mAh. Możliwe że będzie to 4200 mAh z technologią szybkiego ładowania. Jednak nie jest to jeszcze pewna informacja. Smartfon prawdopodobnie będzie posiadał czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania.

Najnowsze plotki na temat Nokii 6.3 mówią, że ceny smartfona zaczną się od 249 euro za podstawowy model. Byłaby to rozsądna kwota za ten model. Nieznana jest jeszcze data premiery smartfona ale mówi się o trzecim kwartale tego roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: