Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 6.3 jednak z mocniejszym procesorem

Najnowszy model z logo Nokii coraz bliżej. Dowiadujemy się również coraz to nowych informacji dotyczących specyfikacji. Wiele wskazuje na to, że Nokia 6.3 będzie ciekawsza niż na to się na początku zanosiło.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Mocne podzespoły w przystępnej cenie

Nokia 6.3 będzie należała do średniej klasy urządzeń. Pierwotnie wspominano, że będzie pracowała pod kontrolą Snapdragona z serii 600. Jednak najnowsze informacje weryfikują ten pogląd. Prawdopodobnie sercem smartfona będzie mocniejszy Snapdragon 730.

Nie do końca wiadomo jak będzie wyglądała kwestia pamięci operacyjnej. Wcześniejsze plotki mówiły, że podstawowa wersja Nokii 6.3 będzie miała tylko 3 GB pamięci RAM. Jednak ciekawiej wyglądałaby kość minimum 4 GB a najlepiej 6 GB. I miejmy nadzieję że ostatecznie tak się stanie. Do tego dojdzie minimum 64 GB przestrzeni dyskowej na pliki.

Ciekawie przedstawia się kwestia aparatu w Nokii 6.3. Podstawowa jednostka ma mieć matrycę 24 Mpix. Użytkownik do dyspozycji dostanie także obiektyw ultraszerokokątny o matrycy 12 Mpix. Oprócz tego najprawdopodobniej w smartfonie zostaną zastosowane dodatkowe dwa obiektywy o matrycach 2 Mpix. Jeden będzie dedykowany fotografii makro, drugi zaś do pomiaru głębi ostrości. Na froncie zaś powinno znaleźć się miejsce dla pojedynczej kamerki do selfie o matrycy 16 Mpix.

W przypadku baterii prawdopodobnie smartfon dostanie minimum ogniwo o pojemności 4000 mAh. Możliwe że będzie to 4200 mAh z technologią szybkiego ładowania. Jednak nie jest to jeszcze pewna informacja. Smartfon prawdopodobnie będzie posiadał czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania.

Najnowsze plotki na temat Nokii 6.3 mówią, że ceny smartfona zaczną się od 249 euro za podstawowy model. Byłaby to rozsądna kwota za ten model. Nieznana jest jeszcze data premiery smartfona ale mówi się o trzecim kwartale tego roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów