Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystko wskazuje na to, że niebawem zobaczymy następcę podstawowego modelu Nokii 2.2, która została pokazana w czerwcu tego roku. W sieci pojawiły się informacje między innymi o wariantach kolorystycznych jakie będzie można kupić.

Nowa tania Nokia już niebawem

Nokia 2.3 będzie ewolucją poprzedniego modelu. Nie należy zatem spodziewać się jakiś bardzo wielkich zmian. Będzie ona dostępna przynajmniej w trzech wariantach kolorystycznych: Sans, Cyan Green i Charcoal. Będzie również obsługiwała dwie karty SIM. Model ten będzie należał do programu Android One. Możliwe, że zadebiutuje z Androidem 10 na pokładzie, choć nie jest to jeszcze pewna informacja.

Przykładowa oferta z Nokią 2.2:

Nie ma jeszcze zbyt wielu konkretnych informacji na temat jego specyfikacji technicznej. Sporo wskazuje na to, że zasilana będzie procesorem od MediaTeka. Możliwe nawet, że będzie to ten sam chipset co w Nokii 2.2, czyli MediaTek Helio A22. Jeśli chodzi o pamięć RAM, to powinniśmy spodziewać się minimum 3 GB, a w przypadku przestrzeni na pliki powinna to być wersja 32 GB. Niektórzy jednak są wskazują jeszcze mniejszą pojemność 16 GB. Smartfon będzie miał oczywiście slot na zewnętrzne karty pamięci. Zainstalowana powinna być ulepszona wersja Bluetooth 5.0. Niewiele wiadomo na temat pozostałych parametrów Nokii 2.3. Można spodziewać się pojedynczego aparatu głównego o matrycy minimum 13 Mpix i ekranu wykonanego w technologii IPS o przekątnej około 5,7 cala.

Na ten moment nie jest znana data premiery. Natomiast cena nie powinna odbiegać od poprzedniczki. W tym momencie oscyluje ona w okolicy 450 zł.

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów