Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od jakiegoś czasu Nokia odnawia portfolio swoich smartfonów. Zazwyczaj jest to kontynuacja poprzedniej serii. Właśnie pojawiły się informacje o kolejnym smartfonie z budżetowej półki, który pojawił się w USA.

Tania Nokia z NFC

Nokia 2.2, bo o niej mowa, napędzana jest ośmiordzeniowym MediaTekiem Helio A22 wspartym 3 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 32 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzne karty pamięci. Do dyspozycji mamy ekran o przekątnej 5,71 cala i rozdzielczości HD+.

Przykładowa oferta z innym modelem Nokii:

Nokia 2.2

W Nokii 2.2 zastosowano pojedynczy aparat główny wyposażony w matrycę 13 Mpix. Na froncie zaś mamy kamerkę o matrycy 5 Mpix ulokowaną we wcięciu w postaci łezki. Co ciekawe, smartfon nie posiada żadnego czytnika linii papilarnych. W zamian zastosowano zabezpieczenie oparte o odblokowywanie urządzenia twarzą. Smartfon posiada również moduł NFC.

Co istotne, Nokia 2.2 należy do programu Android One. Oznacza to, że na pokładzie mamy czystego Androida i gwarancję szybkich aktualizacji zabezpieczeń i wsparcia przez minimum 2 lata. Wszystko wskazuje na to, że przy tych parametrach kultura pracy urządzenia powinna stać na wysokim poziomie.

Obecnie Nokia 2.2 w wersji 3/32 GB jest dostępna w USA za kwotę 139 dolarów. Nie wiadomo na razie, czy i kiedy zawita do Europy. Jeżeli jednak się pojawi to może być całkiem ciekawą propozycją z budżetowej półki smartfonów.

Źródło: gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów