Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju mobile wyróżniony za kampanię na Facebooku

nju mobile nagrodzony

Sieć nju mobile została wyróżniona za prowadzoną kampanię na platformach Facebooka. Plasując się w pierwszej trójce nju zdobył brązową statuetkę The Best of Facebook oraz kilka innych wyróżnień w Konkursie Twórców Reklamy.

Brąz dla nju mobile

Submarka Orange swoją kampanią udowodniła, że nawet regulamin usług nie musi być nudny, wychodząc poza obowiązujące schematy – wystarczy tylko nieco kreatywności. Bezpośredni sposób komunikacji „na luzie” z klientem jest od lat znakiem rozpoznawczym nju mobile.

Przykładowy pakiet operatora:

Oferta nju jest bardzo atrakcyjna i należy do czołówki najlepszych ofert komórkowych.

Operator działał również mocno przez ostatnich kilka miesięcy na Instagramie, gdzie publikował posty w formie obrazków. Tłumaczyły one w sposób graficzny zasady działania ofert nju – w ten sposób poszczególne fragmenty regulaminu zostały przetłumaczone z języka prawniczego na obrazkowy.

Oprócz zajęcia trzeciego miejsca w kategorii The Best of Facebook nju zdobył wyróżnienia za branded entertainment, use of social platforms, social activations i design. Z kolei niemal rok temu nju mobile otrzymał prestiżową nagrodę Superbrands Polska Marka 2018. Sieć jest więc nie tylko rozpoznawalna – potrafi przekuć swoją oryginalność i kreatywność na sukces komunikacyjny i branżowy.

Źródło: Orange.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.