Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju mobile wyróżniony za kampanię na Facebooku

Sieć nju mobile została wyróżniona za prowadzoną kampanię na platformach Facebooka. Plasując się w pierwszej trójce nju zdobył brązową statuetkę The Best of Facebook oraz kilka innych wyróżnień w Konkursie Twórców Reklamy.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Brąz dla nju mobile

Submarka Orange swoją kampanią udowodniła, że nawet regulamin usług nie musi być nudny, wychodząc poza obowiązujące schematy - wystarczy tylko nieco kreatywności. Bezpośredni sposób komunikacji „na luzie” z klientem jest od lat znakiem rozpoznawczym nju mobile.

Przykładowy pakiet operatora:

Oferta nju jest bardzo atrakcyjna i należy do czołówki najlepszych ofert komórkowych.

Operator działał również mocno przez ostatnich kilka miesięcy na Instagramie, gdzie publikował posty w formie obrazków. Tłumaczyły one w sposób graficzny zasady działania ofert nju - w ten sposób poszczególne fragmenty regulaminu zostały przetłumaczone z języka prawniczego na obrazkowy.

Oprócz zajęcia trzeciego miejsca w kategorii The Best of Facebook nju zdobył wyróżnienia za branded entertainment, use of social platforms, social activations i design. Z kolei niemal rok temu nju mobile otrzymał prestiżową nagrodę Superbrands Polska Marka 2018. Sieć jest więc nie tylko rozpoznawalna - potrafi przekuć swoją oryginalność i kreatywność na sukces komunikacyjny i branżowy.

Źródło: Orange.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów