Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Firma Sony szykuje się do dużej ofensywy na zbliżających się targach Mobile World Congress 2017, które wystartują w Barcelonie za parę dni. Wśród nowości znajdą się m.in. smartfony. W internecie pojawiło się właśnie zdjęcie jednego z nich. Czy Sony Xpieria X2 ma szansę na sukces? Wszystko wskazuje na to, że tak.


Oferta Play z Sony Xpieria XA:


Następca ubiegłorocznego hitu sprzedażowego, czyli Xperia X doczeka się swojego następcy – nie tylko pod względem wyglądu, ale również zastosowanych podzespołów. Na zdjęciu, które pojawiło się dziś w internecie widać, że producent postanowił pójść w stronę odchudzania – ramka okalająca ekran jest wyraźnie cieńsza, a waga urządzenia uległa dużemu zmniejszeniu. Zresztą zobaczcie sami:

fot. priceraja

Na bocznym panelu Sony umieściło fizyczny spust migawki aparatu, a pod ekranem znajdują się wysokiej klasy stereofoniczne głośniki. Smartfon będzie klasycznym przedstawicielem urządzenia ze średniej półki cenowej, lecz zastosowane komponenty – z wydajnym procesorem 2,3 GHz – z pewnością zadowolą wybredniejszą część społeczeństwa.

Sugerowana specyfikacja Sony Xpiera X2

  • Wyświetlacz: 5-calowy 1920 x 1080 pikseli, Sony BRAVIA ENGINE 2
  • Aparat tylny: 23 Mpix
  • Aparat przedni: 16 Mpix
  • Pamięć na dane: 64 GB
  • Bateria: 3000 mAh, szybkie ładowanie

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów