Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Multimedia

Tańszy Internet mobilny w Multimedia

Multimedia

Multimedia oferuje kilka pakietów Internetu mobilnego. W ofercie tego operatora znajdziesz zarówno plany z umową na 2 lata, jak i na czas nieokreślony.

Routery w Multimedia

Jak większość operatorów komórkowych (nie licząc W4 i nielicznych wyjątków) Multimedia nie oferuje routerów i modemów LTE. Musisz je nabyć we własnym zakresie.

Aktywacja i instalacja

Jednorazowa opłata aktywacyjna w Internecie mobilnym Multimedia zależy od rodzaju usługi. Jeżeli wybierzesz abonament na czas nieokreślony (umowa bezterminowa), to zapłacisz wtedy więcej za aktywację.

  • Internet na 24 miesiące – aktywacja 19,99 zł
  • Internet na czas nieokreślony – aktywacja 49,99 zł

Wysokość opłaty aktywacyjnej nie zależy od wielkości pakietu internetowego.

Szybkości łącza w Multimedia

Multimedia działa na łączach Plusa i oferuje Internet w standardzie 4G/4G LTE. Teoretycznie szybkość łącza może wynieść do 150 Mb/s.

Plus zasięg

Zasięg sieci Plus obejmuje 99% populacji mieszkańców Polski.

Opłaty miesięczne

Pakiety Internetu mobilnego w Multimedii kosztują 24,99, 44,99, 54,99 oraz 74,99 zł. Występują one w formie abonamentu z umową na 24 miesiące, jak i na czas nieokreślony. Różnią się od siebie tylko wspomnianą wcześniej opłatą aktywacyjną.

Przykładowy Internet mobilny Multimedia:

Operator zapewnia transfer o wielkości odpowiednio 20, 60, 100 oraz 200 GB, a więc tyle samo, co ściśle powiązana z Multimedią Vectra.

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.