Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola S30 Pro w bazie TENAA. Kiedy premiera?

Motorola G200

Motorola S30 Pro pojawiła się w bazie TENAA. Już za kilka dni chińskiego producenta czeka ważny dzień, gdyż miejsce będzie miała premiera dwóch flagowych produktów. Mowa tutaj o modelu X30 Pro oraz kolejnej generacji składanego modelu RAZR. Wedle najnowszych informacji może tutaj także pojawić się trzeci model, równie wydajny. Mowa o wspomnianej Motoroli S30 Pro.

  • Motorola S30 Pro otrzyma jednego z najwydajniejszych Snapdragonów
  • nie zabraknie tutaj obsługi sieci 5G i szybkiego ładowania
  • smartfon może zostać zaprezentowany już za kilka dni

Motorola S30 Pro

Wiele wskazuje na to, że na pokładzie smartfona zobaczymy całkiem wydajnego Snapdragona 888+. Model ten będzie dostępny w różnych konfiguracjach pamięciowych. Do wyboru ma być 8, 12 lub nawet 16 GB pamięci RAM. Można będzie również wybrać jeden z trzech wariantów przestrzeni dyskowej – 128, 256 lub 512 GB. Raczej nie będzie tutaj dostępnego slotu na zewnętrzną kartę pamięci. Smartfon zaś będzie obsługiwał oczywiście sieci 5G.

Motorola S30 Pro ma otrzymać ekran o przekątnej 6,67 cala. Wykonany on będzie w technologii OLED. Nie zabraknie tutaj obsługi rozdzielczości Full HD+ oraz wyższej częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Smartfon będzie posiadał również czytnik linii papilarnych zaimplementowany pod ekranem.

Smartfon najprawdopodobniej będzie posiadał potrójny aparat główny. Niestety na razie nie wiadomo jak będzie on skonstruowany. Wiadomo natomiast, że oprócz aparatu głównego znajdziemy tutaj aparat ultraszerokokątny. Całość zapewne zostanie uzupełniona przez „oczko” do pomiaru głębi ostrości.

Motorola S30 Pro będzie obsługiwała szybkie ładowanie na poziomie 68 W. Nie wiadomo jakiej pojemności będzie bateria, ale możliwe, że będzie to 5000 mAh. Smartfon pojawi się z Androidem 12 na pokładzie i z niewielkimi dodatkami od producenta.

Na razie nieznana jest cena Motoroli S30 Pro. Możliwe natomiast, że zostanie zaprezentowana już 2 sierpnia. Do dyspozycji mają być różne warianty kolorystyczne, takie jak czarny, złoty, niebieski, biały, cyjan, czerwony, srebrny i szary.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na lipiec 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów