Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola One Zoom w Polsce od… 0 zł

Motorola One Zoom jest oferowana przez polskich operatorów. Ten atrakcyjny smartfon z poczwórnym aparatem fotograficznym dostępny jest w tanich abonamentach, a także najbardziej rozbudowanych pakietach z nielimitowanymi usługami i potężnymi paczkami internetowymi. Opłaty startowe za Motorolę zaczynają się od 0 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Recenzja Motorola One Zoom ->

Na brak opłaty startowej zdecydował się Orange w swoich topowych abonamentach za 55 i 75 zł miesięcznie (nie licząc raty za smartfona). Oto jeden z nich:

Abonament oferuje dużą paczkę internetową i nielimitowane usługi głosowe i tekstowe. Praktycznie to samo oferuje jednak Plush w niższej - biorąc pod uwagę całą umowę - cenie:

Co ciekawe, jego macierzysta sieć Plus zdecydowanie odstaje:

Zielony operator oferuje znacznie więcej, lecz już w cenie niezbyt konkurencyjnej do Plusha.

Ostatnim operatorem, który ma w swojej ofercie Motorolę One Zoom, jest Play. Sieć ta zapewnia największy krajowy pakiet GB:

Motorola One Zoom ma na pokładzie m.in. Snapdragona 675, 4 GB RAM, ekran 6,4″ OLED czy baterię 4000 mAh z szybkim ładowaniem. Wyróżnia ją jednak poczwórny aparat z podwójną lampą LED.

  • obiektyw główny - 48 Mpix, quad pixel f/1.7
  • obiektyw szerokokątny - 16 Mpix, 117°
  • teleobiektyw - 8 Mpix, zoom optyczny 3x
  • sensor z czujnikiem głębi - 5 Mpix

Źródło: Orange, Play, Plus, Plush.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów