Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola właśnie zaprezentowała swoje nowe urządzenie ze średniej półki. Wyróżnia je dziurka w ekranie oraz procesor Samsunga. Smartfon posiada także podwójny aparat główny na tylnej obudowie.

Premiera Moto One Vision

Pierwszy raz o modelu pisaliśmy jeszcze pod koniec marca, kiedy jeszcze nie wszystkie informacje były potwierdzone. Motorola One Vision napędzana jest ośmiordzeniowym Exynosem 9609 wspartym 4 GB pamięci RAM. Na pliki zostało przeznaczone 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej kartą pamięci o maksymalnej pojemności 512 GB. W przypadku tego smartfona zastosowano wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala o proporcjach 21:9, co ma pozytywnie wpłynąć na kinowy odbiór filmów. Nie zmienia to faktu, że urządzenie jest po prostu wysokie. Dodatkowo w wyświetlaczu zaimplementowano charakterystyczną dziurkę na aparat przedni.

Przykładowa oferta ze starszą Motorolą One:

W Motoroli One Vision zastosowano podwójny aparat główny o matrycy 48 Mpix i świetle f/1.7 z funkcją Quad Pixel, która łączy cztery sąsiednie piksele w jeden. Dzięki temu obraz ma być bardziej szczegółowy. Zastosowano tutaj również optyczną stabilizację obrazu. Do dyspozycji mamy również 5-megapikselową jednostkę pomocniczą do pomiaru głębi ostrości. Na froncie zastosowano aparat z pojedynczym obiektywem o jasności f/2.0 i matrycy 25 Mpix.

moto one vision

Smartfon posiada baterię o pojemności 3500 mAh z obsługa szybkiego ładowania. Nie zapomniano w tym wypadku o złączu słuchawkowym i tradycyjnym czytniku linii papilarnych na pleckach. Motorola One Vision pracuje pod kontrolą czystego Androida 9.0 Pie z kilkoma dodatkami autorskimi.

Telefon w sprzedaży będzie dostępny w Europie od 16 maja. I tego dnia rusza sprzedaż także w naszym kraju. Cena Motoroli One Vision ustalona została na kwotę 1299 zł.

Źródło: gizmochina.com, euro.com.pl.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów