Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola One – 5 najlepszych ofert komórkowych

Motorola One najlepsze oferty

Motorola One jest jednym z lepszych modeli w swoim przedziale cenowym. Może pochwalić się dużą pamięcią, mocnym akumulatorem, podwójnym aparatem fotograficznym i czystym Androidem. W dodatku cena smartfona jest bardzo atrakcyjna – w abonamencie otrzymamy Motorolę One już od symbolicznej złotówki. Przedstawiamy najlepsze oferty z tym telefonem.

Motorola One na abonament

Telefon Motoroli ma dość szybki ośmiordzeniowy procesor (Snapdragon 625) taktowany zegarem o częstotliwości 2,00 GHz oraz aż 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Przestrzeń dyskowa wynosi 64 GB, z czego część zajmuje system operacyjny – i to bez zbędnych nakładek producenta, które potrafią obciążyć podzespoły. Motorola One to jeden z najlepszych smartfonów z czystym Androidem na pokładzie.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Motorola One <<<


Do dyspozycji właściciela Motoroli One przewidziano podwójny aparat fotograficzny (13 i 2 Mpix), którym da się zrobić przyzwoite zdjęcia w dobrych warunkach oświetleniowych. Z bardzo dobrej strony pokazuje się bateria o pojemności 3000 mAh – telefon długo pracuje bez konieczności ładowania, a gdy już zajdzie taka potrzeba, to wspomoże nas szybkie ładowanie TurboPower.

Ekran IPS TFT Motoroli One ma przekątną 5,9″. Na pokładzie telefonu znajdziemy również m.in. NFC, bluetooth 4.2 LE i złącze słuchawkowe minijack 3,5 mm.

Oto 5 korzystnych abonamentów Moto One. Oferty i ceny aktualne na 26.06.2019.

Motorola One w Plushu kosztuje niecałą złotówkę, a abonament miesięczny (bez rat za urządzenie) to zaledwie 25 zł. W Plush ABO 15 GB otrzymamy darmowy roaming UE, nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe i bardzo dobre warunki internetowe – transfer 15 GB, kolejne 10 gigabajtów na YouTube i darmowe social media. Raty są spłacane (do wyboru) przez 24 lub 36 miesięcy.

W skali całej umowy zapłacimy łącznie 1536,81 zł.

Naszym zdaniem: jedna z tańszych ofert, ale nie zapominajmy, że łączna suma rachunków miesięcznych wynosi nie 25, a 51 zł (o ile zdecydujemy się na 36 rat). Wybór 24 rat podwyższy nieco miesięczne opłaty. Plush zapewnia bardzo dobre warunki umowy.

W skali miesiąca – jak i całej umowy – jeszcze taniej wychodzi oferta Red Bull Mobile SieMa 49. Za niecałe 50 zł miesięcznie otrzymamy niemal to samo co w Plushu, lecz z mniejszą paczką internetową. Tym razem opłata startowa za telefon jest już znacznie wyższa.

W skali całej umowy zapłacimy łącznie 1481 zł.

Naszym zdaniem: dobra oferta i zarazem najtańsza z naszego top 5. Dla wielu wyraźnym minusem będzie jednak dość wysoka opłata startowa za Motorolę One.

Kolejna oferta z telefonem za 1 zł. Tym razem otrzymamy znacznie skromniejsze warunki umowy. O ile o pakiet nieskończonych minut, SMS-ów i MMS-ów możemy być spokojni, to do dyspozycji pozostaje tylko 2 GB krajowej transmisji danych. W pakiecie Plus.40 pobierana jest osobna opłata ratalna za telefon.

W skali całej umowy zapłacimy łącznie 1657 zł.

Naszym zdaniem: jeden z najtańszych abonamentów z Motorolą One. W przeciwieństwie do Plusha czy RBM tym razem operator nie oferuje aż tak dobrych warunków dwuletniej umowy.

Oferta dla najbardziej wymagających, na co wskazuje obszerny pakiet internetowy o wielkości 20 GB. Abonament Solo M zapewnia ponadto RLAH, nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe do wszystkich sieci, a także ciekawe bonusy – darmowy Tidal na 3 miesiące i telewizję Play NOW na 2 lata. Opłata startowa za Motorolę One przekracza kwotę 300 zł.

W skali całej umowy zapłacimy łącznie 1939 zł.

Naszym zdaniem: to najdroższa oferta w naszym zestawieniu. W zamian dostaniemy w niej obszerny zestaw usług, w tym największy transfer w Polsce i w roamingu UE.

Chcemy więcej transferu, a jednocześnie czujemy sentyment do Plusa? Jego kolejny abonament oferuje dwukrotnie więcej gigabajtów, a opłata za telefon wynosi ponownie 1 zł na start. Zielony operator zapewnia m.in. darmowy roaming UE, nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

W skali całej umowy zapłacimy łącznie 1897 zł.

Naszym zdaniem: tym razem opłaty zbliżają się (jak w Play) do granicy 2000 zł. Ofertę warto brać pod uwagę, gdy chcemy koniecznie dostać telefon komórkowy za symboliczną złotówkę.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów