Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Moto G7 Power – 5 najlepszych ofert komórkowych

Niedrogi i wyjątkowy - taki właśnie jest G7 Power od Motoroli. Urządzenie łączy ze sobą niską cenę, sporo kompromisów i nieprzyzwoicie pojemny akumulator. Sprzęt dostępny jest na wolnym rynku za około 800 złotych. Sprawdzamy jego ceny u operatorów.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Motorola Moto G7 Power na abonament

Motorola Moto G7 Power to jedno z najciekawszych urządzeń jakie znajdziecie na rynku. Nawet nie dlatego, że jest lepsze od innych, albo że oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Nic z tych rzeczy. To urządzenie, które przynależy do niskie-średniej półki, ale wyróżnia się ogromnym akumulatorem o pojemności aż 5000 mAh, więc dla osób, które wymagają bezkompromisowego czasu pracy na baterii, będzie to telefon idealny.


>>> Wszystkie oferty z Moto G7 Power <<<


Ponadto sprzęt pracuje na ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 632. Kupujący może zdecydować się, czy chce 32 czy 64 GB pamięci wewnętrznej. Na rynku dostępne są dwie wersje urządzenia z 3 i 4 GB pamięci RAM. Wyświetlacz ma tutaj 6,2 cala przy rozdzielczości na poziomie 720 na 1570 pikseli. Zagęszczenie pikseli na cal wynosi więc 279 ppi. Tylne aparaty mają odpowiednio 12 megapikseli i f/2.0 i 8 megapikseli i f/2.2.

Ceny i oferty aktualne na 31.07.2019.

W tym abonamencie dostajemy połączenia na telefony komórkowe i te stacjonarne bez limitu. Nielimitowane są również SMS-y i MMS-y. Pakiet internetowy wynosi tutaj 10 GB, a 1 GB możemy wykorzystać w Unii Europejskiej. Na start musimy zapłacić 396 zł, a co miesiąc trzeba uiścić opłatę wysokości 49 zł. Umowa w RBM SieMa 49 jest podpisywana na 24 miesiące.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1621 zł.

Naszym zdaniem: to najlepsza oferta, jaką aktualnie możemy znaleźć u operatorów z Moto G7 Power. Nielimitowane połączenia i wiadomości są standardem, ale tutaj nie dość, że dostajemy 10 GB danych, to comiesięczna opłata jest naprawdę niska, a pieniądze, które musimy wyłożyć na start są akceptowalne. Jest to przy okazji jedna z najniższych ofert, jeśli chodzi o finalny koszt całej umowy.

W Planie Mobilnym 45 operatora Orange SMS-y, MMS-y są w cenie abonamentu, tak samo jak połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe. Do tego 7 GB transferu danych i aż 3,8 GB do wykorzystania w UE. Comiesięczna opłata to 82 zł i na start musimy zapłacić… 0 zł! Umowa podpisywana jest na dwa lata.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2018 zł.

Naszym zdaniem: to bardzo dobra oferta, bo łączy w sobie niezłe warunki umowy, a ostateczna cena, którą będziemy musieli zapłacić przez dwa lata, nie odstrasza. Wielką zaletą jest brak opłaty startowej za smartfona.

Pomarańczowy operator za 35 złotych miesięcznie i 898 zł na start przy dwuletniej umowie oferuje nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe. W Planie Mobilnym 35 nie ma jednak darmowych SMS-ów i MMS-ów. Do wykorzystania są 3 GB transferu internetowego i tyle samo na terenie Unii Europejskiej. Operator pozwala również na korzystanie z wybranych aplikacji muzycznych bez wykorzystywania pakietu danych (Deezer, Amazon Music, Apple Music, Polskie Radio, Spotify i Tidal) za darmo przez pierwsze 3 miesiące - podobnie, jak w Planie Mobilnym 45.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1788,99 zł.

Naszym zdaniem: jest to oferta o tyle kontrowersyjna, że nie ma tutaj darmowych wiadomości (chociaż przy popularnych komunikatorach internetowych odchodzą one już do lamusa). Propozycja operatora pozwala zminimalizować wysokość miesięcznych rachunków. Miłym dodatkiem jest również to, że aplikacje muzyczne nie będą zużywały nam transferu danych.

Red Bull Mobile w swoim abonamencie SieMa 69 proponuje nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe, a także nielimitowane SMS-y i MMS-y. Pakiet danych wynosi tutaj 15 GB, a 1 GB możemy wykorzystać w UE. Miesięczna danina to 69 zł, na start trzeba wyłożyć 276 złotych. Umowa trwa 24 miesiące.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1981,00 zł.

Naszym zdaniem: to świetna oferta dla osób, które potrzebują bardzo dużego pakietu danych, co w połączeniu z potężnym akumulatorem Motoroli Moto G7 Power sprawia, że całe połączenie wydaje się wręcz stworzone dla osób mobilnych. Co ważne, kwota na start jest akceptowalna.

Play w swojej ofercie Solo L bez limitu daje nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe, a także SMS-y i MMS-y. Nie to jest tu jednak najważniejsze. Co miesiąc będziemy mieli do wykorzystania aż 35 GB danych w kraju! Niestety brakuje darmowego transferu w roamingu UE. Dodatkowo otrzymamy dostęp do Tidal za darmo na pół roku i telewizję Play TV przez całą umowę. Co miesiąc trzeba zapłacić 80 złotych, a na start niecałe 430 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2399 zł.

Naszym zdaniem: oferta jest bardzo interesująca, bo oferuje bardzo duży pakiet danych, co powinno być idealne dla osób, które ciągle są w ruchu. W skali całej umowy jest to jednak najdroższy abonament.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów