Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Smartfony z rysikiem do tej pory są pewnym ewenementem na rynku telefonów komórkowych. Jak do tej pory oferują je między innymi Samsung, LG i właśnie Motorola. I każda z firm ma nieco inny pomysł na tego typu urządzenie. Właśnie pojawiły się pierwsze informacje na temat Motoroli Moto G Stylus 2021.

Smartfony z rysikiem ->

Podejście Motoroli do smartfona z rysikiem opiera się na założeniu, że potencjalnie każdy może potrzebować takiego rodzaju urządzenia dlatego jego cena nie powinna być zaporowa. Stąd również nacisk raczej na podzespoły ze średniej półki. Mototrola Moto G Stylus 2021 najprawdopodobniej będzie pracował pod kontrola Snapdragona 675 wspartego 4 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone będzie 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartą pamięci.

Urządzenie będzie posiadało sporej wielkości ekran. Jego przekątna powinna wynieść 6,81 cala w proporcjach 20 na 9. Wiele wskazuje na to, że otrzyma rozdzielczość Full HD+. Nie ma natomiast informacji, w jakiej technologii zostanie on wykonany, natomiast można założyć że będzie to raczej IPS LCD. Będzie oczywiście obsługiwał rysik, jednak na ten moment nie ma żadnych konkretnych informacji dotyczących możliwości jakie zaoferuje.

Na pokładzie powinien znaleźć się poczwórny aparat główny w dość popularnym ostatnio układzie. Podstawowa jednostka powinna mieć matrycę 48 Mpix. Oprócz tego powinien znaleźć się aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełniają dwa „oczka” dedykowane zdjęciom macro i do pomiaru głębi ostrości 2 Mpix. Na froncie znajdzie się miejsce dla aparatu do selfie o matrycy 16 Mpix.

Wiele wskazuje na to, że smartfon będzie miał boczny czytnik linii papilarnych. Na pokładzie znajdzie się bateria o pojemności 4300 mAh. Nie wiadomo na ten moment jakie i czy będzie posiadał szybkie ładowanie. Nieznana jest również cena smartfona, jednak można się spodziewać, że nie będzie zaporowa. Trudno natomiast stwierdzić, czy smartfon pojawi się w Europie. Data premiery spodziewana jest w okolicy marca 2021 roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów