Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiele wskazuje na to, że niebawem światło dzienne ujrzy kolejna generacja smartfona z rysikiem od Motoroli. Mowa o Moto G Stylus 2021. Podczas gdy inni producenci uśmiercają swoją linię „notatników”, tutaj firma proponuje nam kolejną generację smartfona z rysikiem. Być może będzie to strzał w dziesiątkę.

Specyfikacja ze średniej półki

Sercem smartfona najprawdopodobniej będzie Snapdragon 675. Wsparty on będzie 4 GB pamięci RAM, a na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej. Będzie również możliwość rozszerzenia pamięci o zewnętrzną kartę pamięci. Szkoda, że nie zdecydowano się na choćby trochę mocniejsze podzespoły, gdyż 4 GB RAM w dzisiejszych czasach to trochę mało.

W przypadku Motoroli Moto G Stylus 2021 będziemy mieli do czynienia z dużym ekranem. Jego przekątna prawdopodobnie wyniesie 6,8 cala. Będzie wykonany w technologii IPS LCD i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Będzie także posiadał dziurkę w ekranie na pojedynczy aparat do selfie. Niestety na ten moment nie ma żadnych informacji na temat funkcjonalności rysika.

W smartfonie prawdopodobnie znajdziemy poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka będzie miała matrycę 48 Mpix. Oprócz tego można będzie skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełnią dwa oczka o matrycy 5 Mpix dedykowane zdjęciom makro oraz 2 Mpix do pomiaru głębi ostrości. Na froncie znajdzie zastosowanie pojedyncza kamerka do selfie 16 Mpix.

Z pozostałej specyfikacji warto zwrócić uwagę na baterie o pojemności 4000 mAh, która pewnie będzie miała jakiś rodzaj szybkiego ładowania. Co ciekawe, znalazło się tutaj również miejsce dla tradycyjnego złącza słuchawkowego.

Na ten moment niestety nie ma żadnej informacji na temat daty ani ceny Mororoli Moto G Stylus 2021. Jednak wiele wskazuje na to, że długo na jego premierę nie trzeba będzie czekać.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów