Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola od dłuższego czasu pracuje nad kolejnymi smartfonami nadając im kolejne nazwy kodowe. Tym razem pojawiły się informacje na temat Motoroli Ibiza. Wstępna konfiguracja ukazała się w bazie danych serwisu GeekBench. Będzie to przedstawiciel średniej półki smartfonów.

Obsługa sieci 5G w standardzie

Wedle najnowszych informacji Motorola Ibiza będzie pracowała pod kontrolą Snapdragona 480. Co istotne, smartfon będzie też obsługiwał sieci 5G. Z racji tego, że ma to być model raczej w przystępnej cenie, będzie to dodatkowy atut. W urządzeniu znajdzie się 6 GB pamięci RAM. Nie podano ile zostanie przeznaczone na pliki, ale wydaje się, że będzie to minimum 64 GB z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Niestety na ten moment nie ma zbyt wielu szczegółów dotyczących ekranu. Jednak można pewnych kwestii się domyślić. Motorola Ibiza zapewne będzie miała ekran o przekątnej minimum 6,5 cala wykonany w technologii IPS. Na froncie powinniśmy znaleźć wcięcie w postaci łezki. Jeśli chodzi o rozdzielczość to absolutne minimum to HD+, choć wydaje się że jest szansa na Full HD+ i to by było najlepsze rozwiązanie.

W przypadku aparatu oprócz jednostki głównej zapewne zobaczymy aparat ultraszerokokątny i jakieś „oczko” pomocnicze. Niestety na ten moment nieznana jest konkretna specyfikacja. Na froncie zaś zagości pojedyncza kamerka do selfie o matrycy minimum 16 Mpix.

Motorola Ibiza zostanie wyposażona w baterię o pojemności ponad 5000 mAh. Pojemne ogniwo zapewne będzie jednym z wyznaczników tego konkretnego modelu.

Wedle najnowszych informacji smartfon będzie także wyposażony w dwuzakresowe WiFi (2,4 GHz i 5 GHz) i będzie działać pod kontrolą systemu Android 11 od razu po wyjęciu z pudełka.

Na ten moment nieznana jest cena Motoroli Ibiza, jednak z racji wstępnej klasyfikacji nadchodzących modeli wydaje się, że będzie raczej przystępna. Data premiery także jeszcze nie została podana, jednak wszystkie źródła wspominają o końcówce pierwszego kwartału tego roku, więc niebawem powinniśmy ją ujrzeć.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizchina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów