Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola G8 i G8 Plus na renderach

Motorola nie próżnuje i szykuje się do kolejnej premiery nowego smartfonu ze średniej półki cenowej. Tym razem będzie to model G8 (a także prawdopodobnie G8 Plus), który ma zadebiutować już za około tydzień. Smartfon będzie wyróżniał się między innymi aparatem i będzie nawiązywał do tegorocznej stylistyki pozostałych urządzeń z logiem literki „M”.

Bliska premiera Moto G8

Rendery Motoroli G8 zdradzają między innymi pionowe usytuowanie głównych aparatów, które znajdują się po lewej stronie. Wszystko wskazuje na to, że oprócz głównej kamerki będzie można skorzystać z obiektywu ultraszerokokątnego o polu widzenia 117 stopni. Oprócz tego do kompletu powinno być „oczko” do pomiaru głębi ostrości. W górnej części plecków mamy jeszcze logo Motoroli, w którym ukryty jest tradycyjny czytnik linii papilarnych.

Przykładowa oferta z Moto G7:

Na froncie Motoroli G8 mamy wyświetlacz o prawdopodobnej przekątnej 6,2 cala. Być może będziemy mieli tam rozdzielczość 1080p, ale nie jest to potwierdzona informacja. W górnej części zostanie zastosowane wcięcie w postaci kropli wody z pojedynczą kamerką. Oprócz tego w smartfonie obecne będzie złącze USB-C, a także złącze słuchawkowe. Na jednym z renderów widać model G8 Plus z poczwórnym aparatem fotograficznym.

Nieznana jest pozostała specyfikacja smartfona. Powinniśmy ją poznać całkiem niedługo, gdyż przewidywana data premiery to 24 październik.

Źródło: phonearena.com, gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów