Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wyciekła specyfikacja Motoroli G30

Motorola-Moto-G30

Motorola intensywnie pracuje nad odświeżeniem portfolio oferty swoich smartfonów. Tym razem wyciekły informacje, specyfikacja i wygląd budżetowej propozycji, a mianowicie nadchodzącej Motoroli G30. Będzie ona wyróżniała się między innymi poczwórnym aparatem głównym i niezłą pojemnością baterii.

Snapdragon na pokładzie i niezłe parametry

Motorola G30 będzie pracowała pod kontrolą Snapdragona 662 należącego do średniej półki jednostek. Będzie on wsparty 4 lub 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 64 lub 128 GB przestrzeni dyskowej w zależności od wersji pamięciowej. Można ją rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci.

W smartfonie zastosowano ekran o przekątnej 6,5 cala wykonany w technologii LCD IPS i będzie obsługiwał rozdzielczość HD+. Ciekawostką jednak jest to, że znajdziemy tutaj odświeżanie na poziomie 90 Hz, co zawsze jest ciekawym elementem w tej klasie smartfonów. W górnej części ekranu znajduje się wcięcie w postaci łezki przeznaczone na pojedynczy aparat do selfie.

Motorola G30 będzie wyposażona w poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka będzie posiadać matrycę o rozdzielczości 64 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego 8 Mpix. Całość uzupełniają dwa oczka o matrycach 2 Mpix dedykowane do zdjęć makro i pomiaru głębi ostrości. Na froncie znajdzie się aparat do selfie o matrycy 8 Mpix. Trzeba przyznać, że ostatnio to dość popularne zestawienie konfiguracji aparatów.

Z pozostałych elementów warto zwrócić uwagę na baterię. Pojemność ogniwa wyniesie tutaj 5000 mAh i znajdziemy tutaj szybkie ładowanie na poziomie 20 W. Oprócz tego Motorola G30 będzie posiadała czytnik linii papilarnych ulokowany na bocznej ramce oraz tradycyjne złącze słuchawkowe.

Na ten moment nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery Motoroli G30. Jednak wobec wycieku praktycznie pełnej specyfikacji i wyglądu smartfona można spodziewać się, że będzie to w najbliższym czasie. Niektóre źródła wspominają także o cenie wynoszącej około 179 euro. Nie wiadomo jednak, której wersji smartfona tyczy się ta kwota i na ile jest prawdziwa.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com, gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.