Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola G200 pojawi się już w przyszłym miesiącu

Moto-G100

Motorola dobrze radzi sobie w półce podstawowych i średnich niższych smartfonów. Niestety w przypadku produktów flagowych oznaczonych serią „Edge” nie jest już tak dobrze. Być może dlatego postanowiła szybko uruchomić kolejny topowy produkt. Mowa w tym wypadku o Motoroli G200, która ma pojawić się już w przyszłym miesiącu.

Topowe podzespoły

Wedle dostępnych informacji, można w tym wypadku liczyć rzeczywiście na flagowe podzespoły. Sercem najnowszej Motoroli będzie Snapdragon 888. Wsparty będzie on minimum 8 GB pamięci RAM. Być może pojawią się jeszcze inne warianty pamięciowe. Na razie nie podano ile przestrzeni na pliki zostanie przeznaczone, jednak należy założyć że 128 GB to absolutne minimum. Zapewne będzie ją można rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci.

Dobrze zapowiada się ekran Motoroli G200. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy tutaj panel wykonany w technologii OLED. Będzie on obsługiwał odświeżanie na poziomie aż 144 Hz. Nie zabraknie również obsługi rozdzielczości Full HD+. Na razie nieznana jest jego przekątna.

Wydaje się, że aparat również powinien zapewnić całkiem dobre możliwości, o ile pod względem oprogramowania będzie dopracowany. Na pokładzie zastosowany zostanie czujnik Samsung S5KHM2 o rozdzielczości 108 Mpix. Oprócz tego zobaczymy aparat ultraszerokokątny o matrycy 13 Mpix, który powinien również móc służyć jako aparat do makro. Całość zamknie „oczko” do pomiaru głębi ostrości 2 Mpix. Na froncie zobaczymy aparat do selfie o matrycy 16 Mpix.

Najlepsze telefony Motorola 2022 ->

Na ten moment nieznana jest pojemność baterii jaka będzie zastosowana w Motoroli G200. Można jednak obstawiać, że będzie to ogniwo o pojemności około 5000 mAh wyposażone w jakiś rodzaj szybkiego ładowania.

Wiele wskazuje na to, że najnowszy flagowy produkt Motoroli pojawi się w listopadzie. Zadebiutuje najprawdopodobniej jeszcze z Androidem 11. Na razie nieznane są jeszcze jego ceny. Może też okazać się, że zamiast nazwy Motorola G200, producent zdecyduje się na Motorolę Edge S30.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów