Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola co jakiś czas zapowiada nowe telefony. Niestety nie wszystkie trafiają na światowe rynki. Na szczęście w przypadku Motoroli G100 sytuacja wygląda inaczej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to wersja globalna i możliwe, że będzie dostępna także w Polsce.

Całkiem mocna specyfikacja

Smartfon będzie prawdopodobnie wyposażony w Snapdragona 870. Ostatnio coraz częściej można spotkać urządzenia wyposażone właśnie w tą jednostkę. To ciekawa propozycja, gdyż procesor jest wydajny, a pod względem ceny znacznie tańszy niż w przypadku topowego Snapdragona 888. Motorola G100 zostanie wyposażona w 8 GB RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Co istotne, smartfon będzie także obsługiwał sieć 5G.

W smartfonie prawdopodobnie znajdziemy ekran o przekątnej 6,7 cala wykonany w technologii LCD. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość na poziomie 90 Hz. Wyświetlacz będzie obsługiwał także technologię HDR+. Szkoda, że nie jest to ekran AMOLED, ale może dzięki temu cena smartfona będzie korzystniejsza.

W przypadku aparatów możemy liczyć na poczwórną jednostkę główną. Podstawowa kamerka zostanie wyposażona w matrycę 64 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 16 Mpix. Znajdzie się tutaj także miejsce dla dwóch obiektywów, z czego jeden będzie miał 2 Mpix i będzie dedykowany pomiaru głębi ostrości. Na froncie zaś zobaczymy podwójną kamerkę do selfie o matrycach 16 i 2 Mpix.

Motorola G100 będzie wyposażona w baterię o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem na poziomie 20 W. Nie wiadomo natomiast czy będzie tutaj jakiekolwiek wsparcie dla ładowania bezprzewodowego. W smartfonie znajdziemy Androida 11 od razu po wyjęciu z pudełka.

Na ten moment nie wiemy kiedy Motorola G100 się pojawi w sprzedaży, jednak premiera powinna odbyć się w ciągu kilku następnych tygodni. Cena jest na ten moment nieznana, ale wydaje się, że w tym wypadku może być całkiem przystępna. Jak będzie w rzeczywistości, czas pokaże.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów