Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola G Play (2023) zaprezentowana. Sympatyczny budżetowiec

Motorola G Play 2023

Motorola G Play (2023) została zaprezentowana i zapowiedziana na rynek amerykański, a konkretnie w USA i Kanadzie. To całkiem sympatyczny budżetowy smartfon dla niewymagającego użytkownika. Poprzednia generacja tej Motoroli cieszyła się całkiem niezłą popularnością. Ma ona do zaoferowania w miarę wydajne podzespoły i można liczyć tutaj na dobrą optymalizację systemu. Smartfon ma się pojawić w sprzedaży na początku przyszłego roku.

  • Motorola X40 zadebiutuje niebawem
  • będzie pracowała pod kontrolą MediaTeka
  • nie zawiedzie pod względem baterii

Motorola G Play (2023)

Na pokładzie Motoroli G Play (2023) znajduje się MediaTek Helio P37. Do dyspozycji użytkownika jest także 3 GB pamięci RAM. Szkoda, że nie producent nie pokusił się o większą kość, gdyż w dzisiejszych czasach jest to dość mało. Na pliki przeznaczono 32 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Smartfon posiada ekran o przekątnej 6,5 cala. Został wykonany w technologii IPS LCD i oferuje rozdzielczość na podstawowym poziomie HD+. Na szczęście znalazło się tutaj miejsce na wyższą częstotliwość odświeżania, w tym wypadku wynosi ono 90 Hz. Urządzenie posiada dość wyraźne ramki, ale w tek klasie jest to naturalne.

Motorola G Play (2023) ma za to do zaoferowania potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka oferuje matrycę 16 Mpix. Oprócz tego, do dyspozycji użytkownika są dwa „oczka” dedykowane zdjęciom makro oraz do pomiaru głębi ostrości 2x po 2 Mpix. Całość uzupełnia aparat do selfie o matrycy 5 Mpix.

Smartfon oferuje baterię o pojemności 5000 mAh. Przy tych parametrach powinna ona całkiem długo wytrzymać na jednym ładowaniu. Na pokładzie znajduje się Android 12 z niewielkimi dodatkami od Motoroli. Smartfon posiada również certyfikat IP52.

Motorola G Play (2023) na rynkach amerykańskich zadebiutuje 12 stycznia 2023 roku. Będzie kosztowała 169 dolarów. Na razie nie wiadomo kiedy i czy ewentualnie pojawi się na rynkach europejskich. Istnieje natomiast taka szansa.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na grudzień 2022.

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: