Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola G Play (2022) na horyzoncie. Znamy specyfikację

Motorola G Play 2021

Motorola G Play (2022) pojawiła się właśnie na horyzoncie. Jest to jeden z bardziej popularnych modeli tego producenta z podstawowej półki cenowej. Najnowszy model będzie miał nieco zmienioną stylistykę ale nawiązującą do poprzedniej generacji. Zmieni się natomiast sama specyfikacja smartfona.

  • Motorola Moto Play (2022) będzie pracowała pod kontrolą MediaTeka
  • zaoferuje pojemną baterię
  • model ten nie powinien być przesadnie drogi

Motorola G Play (2022)

Motorola G Play (2022) będzie miał zmienioną wizualnie wyspę aparatów w stosunku do poprzedniej generacji. Będzie na znajdowała się w lewym głównym rogu, a „oczka” będą ustawione pionowo. Zmiany nastąpią także na froncie, gdzie kamerka do selfie będzie schowana w dziurce, a nie w łezce jak to było do tej pory.

Smartfon będzie napędzany MediaTekiem Helio G37 skonfigurowanym z 3 GB pamięci RAM. Na pliki będzie przeznaczone 32 GB przestrzeni dyskowej. Zapewne znajdzie się tutaj możliwość rozszerzenia pamięci o zewnętrzną kartę SD. Nie zobaczymy tutaj raczej obsługi sieci 5G.

Motorola G Play (2022) zostanie wyposażona w ekran o przekątnej 6,5 cala. Będzie on wykonany w technologii LCD IPS z obsługą rozdzielczości HD+. Częstotliwość odświeżania będzie tutaj na klasycznym poziomie 60 Hz.

Na pokładzie znajdzie się miejsce dla potrójnego aparatu głównego. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę 16 Mpix. Pozostał dwa „oczka” dedykowane będą zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości. Oba otrzymają matrycę 2 Mpix. Całość uzupełni aparat do selfie 5 Mpix.

Motorola G Play (2022) otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh. Przy takiej specyfikacji powinna ona starczyć na długie obejście się bez ładowarki. Na pokładzie znajdzie się także Android Go Edition przeznaczony dla bardziej podstawowych urządzeń. Aktualnie jeszcze nie wiadomo kiedy smartfon zadebiutuje i jaka będzie jego cena. Model ten ma jednak sporą szansę pojawić się na rynkach globalnych.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na październik 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów