Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola przygotowuje się do premiery kilku nowych smartfonów w swojej ofercie. Na razie ukryte są one pod nazwami kodowymi Sierra, Berlin, Berlin NA i Kyoto. Najnowsze doniesienia mówią jednak, że pod ostatnią z tych nazw ukrywa się Motorola Edge 20 Lite, która może się także niebawem pojawić w sprzedaży. Pozostałe ze smartfonów, najprawdopodobniej nawiązują do mocniejszych przedstawicieli linii Edge i również wkrótce się pojawią.

Najlepsze telefony Motorola 2021 ->

Duże możliwości fotograficzne

Niestety praktycznie nic nie wiadomo na temat specyfikacji nadchodzącej Motoroli Edge 20 Lite. Poza jedną kwestią, jaką są aparaty. Wiele wskazuje na to, że zobaczymy tutaj topowy aparat główny wyposażony w matrycę 108 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix oraz „oczka” do pomiaru głębi ostrości 2 Mpix. Na froncie powinien zagościć pojedynczy aparat o matrycy 32 Mpix. Jeżeli te informacje się potwierdzą, a smartfon nie zostanie przesadnie wyceniony, może to być jedno z ciekawszych fotograficznych urządzeń na rynku w przystępnej cenie.

Można również spekulować, że smartfon zostanie wyposażony w któregoś z nowszych procesorów Snapdragon serii 6xx lub 7xx wspartego minimum 6 GB pamięci RAM. Na pliki zostanie zapewne zarezerwowana przestrzeń na poziomie 128 GB z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Skoro będzie to model nawiązujący do flagowej serii tego producenta, być może zobaczymy tutaj zagięty ekran po bokach wykonany w technologii AMOLED. Choć absolutnie nie jest to pewne, gdyż różni producenci w różny sposób do tej kwestii podchodzą.

Przy okazji przecieków dotyczących Motoroli Edge 20 Lite, można domyślać się, że pozostałe nazwy kodowe skrywają takie modele jak Motorola Edge 20 i Motorola Edge 20+, czyli pełnoprawne flagowce. Wiele wskazuje na to, że ten pierwszy smartfon zostanie wyposażony w Snapdragona 778, natomiast model z plusem w nazwie w Snapdragona 870.

Na ten moment nieznana jest cena ani data premiery Motoroli Edge 20 Lite. Można jednak spodziewać się jej w ciągu najbliższych kilku tygodni. Prawdopodobnie wyżej wymienione modele pojawią się mniej więcej w jednym czasie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów