Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola szykuje się do odświeżenia swojej kluczowej serii smartfonów ze średniej i budżetowej półki. Zatem już niebawem powinniśmy zobaczyć kilka nowych modeli.Jak się okazuje, jednym z nich będzie Motorola E7 Plus.

Nowy Snapdragon na pokładzie

Wiele wskazuje na to, że na pokładzie najnowszego smartfona ze średniej niższej półki ze stajni Motoroli zobaczymy Snapdragona 460. Został on zapowiedziany już na początku tego roku. Jednak do tej pory jeszcze nie pojawił się w żadnym urządzeniu. Z dostępnych informacji wynika, że jednostka ta będzie posiadała osiem rdzeni. Cztery z nich będą taktowane z częstotliwością 1,8 Ghz, a pozostałe 1,61 Ghz. Wszystko wskazuje zatem, że jak na mocno budżetowy smartfon, będzie on całkiem wydajny.

Tym bardziej, że wedle dostępnych w sieci informacji, Motorola E7 Plus będzie wyposażona w 4 GB pamięci RAM. Prawdopodobnie nie będzie to jedyna dostępna wersja. Na tan moment nie wiadomo ile smartfon będzie posiadał przestrzeni na pliki ale rozsądnym minimum wydaje się być 64 GB z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu, na ten moment nie znamy jego przekątnej. Można zakładać, że wyświetlacz będzie miał przekątną w okolicy 6,5 cala i zostanie wykonany w technologii IPS. Będzie za to miał wcięcie w postaci łezki na pojedyncza kamerkę do selfie.

Motorola E7 Plus zostanie wyposażona w podwójny aparat główny. Oprócz podstawowej jednostki zobaczymy także „oczko” do pomiaru głębi ostrości. Nieznana jednak jest pełna specyfikacja ani aparatu głównego, ani kamerki przedniej.

Z pozostałych elementów specyfikacji warto odnotować obecność klasycznego czytnika linii papilarnych na pleckach i port USB-C. Smartfon będzie działał pod kontrolą Androida 10 od razu po wyjęciu z pudełka przykrytego lekką, autorską nakładką My UX od Motoroli. Nie jest znana na ten moment cena ani data premiery. Jednak nie powinna być ona zbyt odległa. Również cena będzie zapewne przystępna.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów