Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola nie zwalnia tempa. W sieci właśnie pojawiły się informacje o kolejnym modelu nad którym pracuje ten producent. Mowa o modelu, który roboczo nosi nazwę Capri. Z dostępnych informacji wynika, że smartfon będzie należał raczej do podstawowej półki. To dobra informacja bo akurat w tej klasie urządzeń Motorola radzi sobie bardzo dobrze.

Niezła specyfikacja i spora bateria

Z najnowszych informacji wynika, że Motorola Capri będzie pracowała pod kontrolą Snapdragona 460. Będzie on wsparty 4 GB pamięci RAM. Na pliki prawdopodobnie przeznaczone będzie 64 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu, znajdzie się tutaj miejsce dla panelu IPS. Jego rozmiar będzie zapewne oscylował w okolicy 6,5 cala i będzie obsługiwał rozdzielczość HD+, co w tej klasie sprzętu jest jeszcze dopuszczalne. Znalazło się także miejsce na wcięcie w kształcie łezki na przednia kamerkę.

Motorola Capri będzie prawdopodobnie wyposażona w poczwórny aparat główny. Do dyspozycji użytkownika będzie jednostka podstawowa o matrycy 48 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji będzie aparat ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełniają dwa „oczka” 2 Mpix dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości. Na froncie powinna znaleźć się kamerka do selfie o matrycy 8 Mpix.

W przypadku pozostałej specyfikacji warto zwrócić uwagę na baterię. Będzie miała ona pojemność 5000 mAh i będzie wyposażona w szybkie ładowanie na poziomie 19 W. Smartfon prawdopodobnie pojawi się w pierwszym kwartale 2021 roku. Cena na razie jest nieznana.

Pojawiły się również informacje na temat podobnego modelu oznaczonego jako Motorola Capri Plus. W tym wypadku jednak będzie to nieco mocniejszy smartfon. Prawdopodobnie będzie miał ekran o odświeżaniu na poziomie 90 Hz. Inaczej również będą skonfigurowane aparaty. Podstawowa jednostka będzie miała matryce 64 Mpix oraz obiektyw ultraszerokokątny 13 Mpix. Na froncie kamerka do selfie również będzie wyposażona w matrycę 13 Mpix. Smartfon prawdopodobnie zadebiutuje w tym samym czasie co model bez plusa.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów