Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rejestracja karty SIM w aplikacji Mój T-Mobile

Mój T-Mobile rejestracja karty SIM

Rejestracja karty SIM w aplikacji Mój T-Mobile to pierwsza taka usługa w Polsce. Różowy operator jako pierwszy na rynku wprowadził możliwość zarejestrowania numeru w aplikacji mobilnej – szybko i bezproblemowo!

 • T-Mobile wprowadził możliwość rejestracji karty SIM w aplikacji
 • z usługi skorzystają właściciele T-Mobile na kartę
 • w przyszłości zostanie ona rozszerzona o Heyah na kartę

Rejestracja SIM w Mój T-Mobile

Oto poradnik krok po kroku jak zarejestrować kartę SIM w aplikacji mobilnej T-Mobile:

 1. Pierwszym etapem jest pobranie aplikacji „Mój T-Mobile” w sklepie Google Play lub App Store – tu przyda się połączenie wi-fi, jeśli klient nie jest podłączony do sieci.
 2. Gdy użytkownik ma już aplikację, wybiera „Zarejestruj nową kartę SIM” i rozpoczyna proces rejestracji.
 3. Aby poprawnie zarejestrować kartę, należy podać numer telefonu, który chcemy zarejestrować, numer PUK oraz adres e-mail.
 4. Następnie klient zostaje przekierowany do MojeID, aby mógł potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu wybiera swój bank i loguje się do niego – bank przedstawi dane, które będą przekazane do T-Mobile: imię, nazwisko, PESEL. Dopiero po wyrażeniu zgody przez klienta, zostaną one przesłane i na ich podstawie zarejestrujemy kartę.
 5. Użytkownik może także wyrazić zgody marketingowe – plusem za zaznaczenie wszystkich zgód jest otrzymanie dodatkowych 5 zł, które będą dodane po wykonaniu doładowania.
 6. I już! Karta została zarejestrowana! Teraz, aby użytkownik mógł z niej korzystać, musi ją aktywować.
 7. Jeśli jest to nowy profil klienta lub został do niego dodany adres e-mail, wysłany zostanie także e-mail z linkiem do utworzenia hasła. Dzięki temu użytkownik będzie mógł zalogować się do aplikacji nie tylko numerem telefonu i kodem, ale także adresem mailowym i hasłem.
 8. Gdy użytkownik zaloguje się do aplikacji na swój profil kolejny raz, będzie mógł zarejestrować następne karty bez weryfikacji bankowej, ponieważ raz zweryfikowana tożsamość pozwala na zarejestrowanie kolejnych kart na tym samym profilu.

Z usługi mogą skorzystać właściciele oferty T-Mobile na kartę, ale w przyszłości zostanie ona rozszerzona także o Heyah na kartę.

Zobacz również: Dom bez limitu w T-Mobile – pakiet 3w1 za 95 zł miesięcznie

Źródło: t-mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: