Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Cześć, dasz nam swój numer?

avatar
Mobile Vikings nowa oferta 2020

Nie martw się, my nie z tych, co po zaliczeniu numeru mają Cię gdzieś i przypomną sobie o Twoim istnieniu dopiero, kiedy będziesz próbował odejść. Wręcz przeciwnie – dla nas numer to tylko początek:

  • Na przykład takie gigabajty. Te 20 GB, w które wyposażymy Cię w pierwszym miesiącu, to tylko początek. Wystarczy, że włączysz opcję kumulacji, a niewykorzystane dane będą przechodzić na kolejny miesiąc. A może wolałbyś kumulować #zadarmo? No to patrz niżej!
  • Teraz opłaty. 25 zł? To tylko początek! Wystarczy, że zaprosisz kogoś do sieci, a zgarniesz 10% zniżki na doładowania oraz rok darmowej kumulacji. Od piątego Vikinga w załodze masz już zupełnie #zadarmo!
  • A Ty? Nie będziesz traktowany jak numer, tylko jak członek załogi. To znaczy jak? Zadzwoń lub napisz na nasz Help Desk, to przekonasz się sam.

Dodaj do tego brak umów i zobowiązań (w końcu oferta na kartę), nielimitowane połączenia, SMS i MMS, świetnie ocenianią aplikację oraz opcję wygodnego autodoładowania. To jest Perfekt MATCH od Mobile Vikings. I to tylko jeden z trzech nowych planów do wyboru!

MATCH to nowa oferta na kartę, która łączy wszystko to, co na naszym pokładzie najlepsze i pozwala Ci dopasować plan do swoich potrzeb:

Mobile Vikings nowa oferta 2020

Pasuje? No to czas założyć hełm!

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: