Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dawno nie było żadnych informacji o chińskiej marce Meizu. A już tym bardziej, jeśli miałoby to dotyczyć ich flagowca. Dziś się to zmieniło, gdyż w sieci pojawiły się pierwsze wiadomości dotyczące prawdopodobnie kolejnej generacji flagowca. Mowa o Meizu 18 Max.

Bardzo szybkie ładowanie

Dla przypomnienia trzeba dodać, że premiera poprzednika, czyli Meizu 17 miała miejsce w maju tego roku. Od tamtego czasu nie było żadnych informacji na temat potencjalnego następcy. Aż do teraz. Trzeba jednak dodać, że na razie są to dość skromne informacje.

Prawie na pewno Meizu 18 Max zostanie wyposażony w niepokazany jeszcze flagowy Snapdragon 875. Będzie on połączony z pamięcią RAM wykonaną w technologii LPDDR5. Ciężko natomiast na ten moment wyrokować ile jej ostatecznie znajdzie się w smartfonie. Milo by było, gdyby była to kość 12 GB. Również w kwestii pamięci wewnętrznej wiadomo tylko tyle, że będzie ona wykonana w technologii UFS 3.1.

W przypadku ekranu nie ma zaskoczenia i prawdopodobnie będzie on wykonany w technologii OLED. Większą zagadką jest jakikolwiek brak wcięć lub dziurek w ekranie na załączonej grafice. Może to oznaczać, że przednia kamerka będzie się wysuwała od góry. Ale może również oznaczać aparat schowany pod ekranem.

W kwestii aparatu mamy tutaj w zasadzie tylko dwie informacje. Kamerka do selfie będzie posiadała matrycę o rozdzielczości 32 Mpix. Główny aparat zaś będzie posiadał aparat o rozdzielczości 64 Mpix. Natomiast na samej grafice można dopatrzyć się jeszcze trzech pomocniczych „oczek” o których na ten moment nic nie wiadomo.

Ciekawie prezentują się informacje dotyczące baterii i jej ładowania. Wiele wskazuje, że smartfon będzie obsługiwał szybkie ładowanie kablowe na poziomie 120W oraz szybkie ładowanie bezprzewodowe na poziomie 40W. takie parametry robią wrażenie.

Na ten moment za wcześnie jest mówić cokolwiek o dacie premiery i cenie Meizu 18 Max. Na pewno będzie ona miała miejsce w przyszłym roku. Cena smartfona raczej do niskich również nie będzie należała. Trzeba także pamiętać, że z racji odległej premiery dostępne grafiki i wygląd urządzenia może się jeszcze zmienić.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów