Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Meizu 16th – 5 najlepszych ofert komórkowych

Meizu 16th to flagowy model w katalogu chińskiego producenta. Ten atrakcyjny smartfon oferuje nowoczesne rozwiązania, warto więc wiedzieć jak go zdobyć w korzystnych warunkach. Zainteresowanych nim odsyłamy do naszego zestawienia 5 najlepszych abonamentów z Meizu 16th.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Meizu 16th <<<


Meizu 16th na abonament

Wzornictwo Meizu 16th naprawdę może się podobać. Wyświetlacz AMOLED 3D pozbawiony jest ramek, a także zaburzającego estetykę notcha. Obudowa ma zaokrąglone rogi, a sam telefon wygodnie leży w dłoni. Meizu 16th wyposażony jest m.in. w technologię rozpoznawania twarzy, aplikację ArcSoft umożliwiającą edycję zdjęć, podwójny aparat 12+20 Mpix. Wyróżnia go skaner linii papilarnych umieszczony w 6-calowym wyświetlaczu.

Bezproblemowe działanie zapewnia mu 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845 i 8 GB pamięci RAM. Flagowiec pracuje na Androidzie 8.1 Oreo z nakładką systemową Flyme 7. Poniżej prezentujemy 5 ofert, które udostępniaj smartfona w najkorzystniejszych warunkach.

Ceny i oferty aktualne na 19.03.2019.

Naszą listę otwiera oferta Red Bull Mobile SieMa 89. Jest to abonament z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowymi SMS-ami i MMS-ami. RBM daje do dyspozycji 25 GB transferu w Polsce i 1 GB w roamingu UE. Model chińskiego producenta dostępny jest w cenie 1216 złotych, zaś miesięczny abonament wynosi 89 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3401 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Red Bull Mobile to najkorzystniejsza z obecnie dostępnych z Meizu 16th. Wszystko za sprawą dość niskiej ceny telefonu, niewygórowanego abonamentu oraz bogatego zakresu oferty.

Drugie miejsce zajmuje sieć Play z topowym abonamentem Solo L. Operator oferuje w nim darmowe SMS, MMS oraz połączenia do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, a także 30 GB na pełnej prędkości. Po ich wykorzystaniu – podobnie jak w Solo M, lecz tam już po 10 GB – transfer spada do 1 Mb/s. Cena abonamentu wynosi 110 złotych, zaś wspomnianego modelu 1079 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3769 złotych.

Naszym zdaniem: jest to korzystna oferta dla osób poszukujących Meizu 16th w abonamencie. Wskazuje na to stosunkowo niska cena zakupu modelu, dość niewygórowany abonament i obszerny zestaw usług. Dla wielu pakiet ten może być „złotym środkiem”.

Na trzecie miejsce trafia sieć Play z usługą Solo S, składającą się z nielimitowanych połączeń na telefony stacjonarne i sieci komórkowe. Tym razem dostępna paczka danych jest znacznie mniejsza i wynosi 5 GB. Wszystko to w bardzo niskiej cenie – zaledwie 40 złotych miesięcznie. Usługa nie przewiduje jednak nielimitowanych wiadomości SMS i MMS, zaś model Meizu 16th dostępny jest w cenie 2129 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3139 złotych.

Naszym zdaniem: powyższa oferta sieci Play kierowana jest głównie dla osób, które są w stanie wydać sporo za telefon, ale jednocześnie chcą oszczędzać na miesięcznym abonamencie. W skali 24 miesięcy jest to najtańsza oferta z Meizu 16th! Pod względem oferowanych usług odstaje jednak od konkurencyjnych pakietów.

Na czwarte miejsce trafia abonament SieMa Wypas od Red Bull Mobile. Oferta ta składa się z nielimitowanych wiadomości SMS i MMS, a także połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe. Zapewnia również 35 GB do wykorzystania w Polsce! Co prawda abonament wynosi aż 199 złotych, lecz jednorazowy koszt zakupu telefonu to zaledwie 6 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4831 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Red Bull trafia na naszą listę ze względu na bogaty zestaw usług i przede wszystkim bardzo niską cenę telefonu. Wybierając ją należy jednak pamiętać o wysokim abonamencie i jeszcze wyższym łącznym koszcie zakupu modelu. Jeżeli poszukujesz jak najtańszego telefonu „na start” bez względu na wysokość rachunków miesięcznych, to wybierz ten pakiet. Musisz mieć jednak świadomość, że przepłacasz w stosunku do innych ofert.

Naszą listę zamyka sieć Play z abonamentem Solo M. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowe SMS i MMS, a także 10 GB do wykorzystania w Polsce i 1 GB za granicą. Abonament wynosi 100 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu telefonu to 1299 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3749 złotych.

Naszym zdaniem: oferta Play jest bardzo korzystna pod względem ceny abonamentu, zestawu usług, jednorazowego wydatku na telefon oraz całościowego kosztu zakupu. Jeżeli jednak potrzebujesz np. nielimitowane SMS-y, to wybierz pakiet Solo L – w skali 2 lat wychodzi praktycznie na to samo, a zapewnia nie 10, lecz aż 30 GB transferu miesięcznie.

Meizu 16th – 5 najlepszych ofert komórkowych
5 (100%) 2 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.