Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

HBO Max zmienia się w Max. Na razie w USA

nowy Max zamiast HBO Max

HBO Max zmienia się w Max. Dawne HBO GO ponownie otrzymuje nową nazwę. Warner Bros. Discovery będzie stopniowo wprowadzał zmiany w swojej platformie streamingowej również w innych krajach i rejonach świata. Kiedy zmiana ta nastąpi w Polsce?

  • HBO Max zmienia nazwę na Max
  • zmiany zachodzą w Stanach Zjednoczonych
  • Europa i inne regiony musi jeszcze poczekać

HBO Max zmienia się w Max

Oczekuje się, że Max pojawi się w Ameryce Łacińskiej jeszcze tej jesieni, podczas gdy Europa, Azja i inne regiony świata otrzymają zaktualizowaną usługę w 2024 roku. Do tego czasu będzie nosiła ona dotychczasową nazwę HBO Max.

Warner Bros. Discovery zakończyło właśnie przekształcenie HBO Max i Discovery+ w jedną ujednoliconą usługę przesyłania strumieniowego o nazwie Max. Usługa pod zmienionym brandem jest teraz dostępna w Stanach Zjednoczonych i zawiera dodatkowe treści dla najdroższego poziomu cenowego Max Ultimate w cenie 19,99 dolarów miesięcznie z łącznie 1000 nowych filmów i programów telewizyjnych w jakości 4K. Według dzisiejszego kursu to około 84 zł.

Katalog Robust Max 4K będzie zawierał ponad 1000 filmów i odcinków w rozdzielczości 4K UHD, czyli prawie 8-krotnie więcej niż we wcześniejszym HBO Max. Max wprowadza także Dolby Vision, Dolby Atmos i HDR10, a niektóre filmy i seriale telewizyjne będą dostępne w ulepszonym trybie 60 klatek na sekundę. Przy migracji nie będzie trzeba martwić się o swoje profile – klienci HBO Max automatycznie przeniosą całe swoje profile, awatary, informacje o płatnościach, a także historię oglądania.

Zobacz również: HBO Max przez 30 dni bez opłat w Play

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: