Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG Zero debiutuje w Polsce. Będzie hit?

Jak zmienić operatora

LG Zero w końcu na naszym rynku. Koreańczycy wprowadzili właśnie swojego wyjątkowego smartfona do marketów Media Markt. Kiedy nowe urządzenie zadebiutuje w pozostałych sieciówkach i salonach sprzedaży?

LG Zero to ekskluzywna konstrukcja, przeznaczona dla osób ceniących sobie dobre wzornictwo i wysokiej jakości design. Czym odróżnia się od swoich tradycyjnych braci? Przede wszystkim aluminiową obudową oraz szklanym panelem, efektownie zaokrąglonym na krawędziach. Dobra informacja również dla wielbicieli fotografii – Zero posiada wyjątkowy aparat o rozdzielczości 13 megapikseli oraz przesłoną f2.0. Jeśli lubicie selfie, ten model przypadnie wam do gustu. Wszystko za sprawą znacznie poprawionej funkcjonalności Gesture Shot, pozwalającej na wykonanie „idealnego” autoportretu.

Całość prezentuje się niezwykle stylowo. Ekran o rozdzielczości 5 cali jest wyraźny, dzięki zastosowaniu technologii in-cell touch – zwiększającej czułość i jasność. Cena została ustalona na 999 złotych. Model dostępny jest w kolorze złotym oraz srebrnym. Pozostałe punkty sprzedaży oraz salony operatorów wzbogacą się o nowego LG już 23 października.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów