Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG Wing 5G – ciekawy pomysł od LG

avatar
LG Wing 5G

LG od dłuższego czasu szuka swojej drogi w świecie smartfonów. Do niedawna była to droga przez mękę. Jednak w ostatnich miesiącach widać światełko w tunelu. Najpierw powstał LG Velvet, który prezentuje się całkiem dobrze. Teraz LG przedstawiło swój pomysł na połączenie głównego ekranu z kompaktowym w modelu LG Wing 5G.

Nietypowo rozsuwany ekran

Koncepcję tego modelu można określić jako ekran rozsuwany na bok. Jest to jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na smartfona w ostatnim czasie. W pozycji spoczynkowej smartfon wygląda jak każdy inny. Wystarczy jednak przekręcić główny ekran o 90 stopni i otrzymujemy jeden duży ekran w poziomie i jeden mniejszy ekran umieszczony poniżej. Oczywiście oba ekrany sa używalne w tym samym momencie. W pozycji rozłożonej smartfon przypomina literę T.

Jeśli chodzi o specyfikację ekranu, to podstawowy wyświetlacz prawdopodobnie będzie miał przekątna 6,8 cala i będzie wykonany w technologii OLED. Dodatkowy ekran będzie miał przekątną około 4 cali i będzie miał kształt zbliżony do kwadratu. Natomiast nie wiadomo w jakiej technologii będzie on wykonany. Któryś z ekranów prawdopodobnie będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych.

W przypadku pozostałej specyfikacji technicznej niewiele więcej wiadomo. Można natomiast spodziewać się że sercem LG Wing będzie Snapdragon 765G obsługujący technologię 5G. Prawdopodobne jest że zobaczymy tutaj również 8 GB pamięci RAM i minimum 128 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku aparatu będziemy mieli do czynienia z potrójną jednostką główną. Nieznana jest niestety jego specyfikacja. I znów możemy się jedynie domyślać, że jednostka główna będzie miała matrycę o rozdzielczości 48 Mpix lub 64 Mpix. Oprócz tego zastosowany zostanie zapewne aparat ultraszerokokątny i „oczko” dedykowane zdjęciom makro.

LG Wing powinien mieć baterię o pojemności około 4000 mAh. I w zasadzie to wszystko co na ten moment wiemy o tym modelu. Smartfon powinien zostać zaprezentowany już 14 września. Jego cena prawdopodobnie będzie oscylować w okolicy 999 dolarów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Źródło: phonearena.com, gizmochina.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: