Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Koreański gigant bez specjalnego nagłaśniania wprowadził na rynek amerykański jednej z najtańszych smartfonów obsługujących sieć 5G. Mowa tutaj o LG K92 5G. Smartfon wyróżnia się dość oryginalnym wyglądem oraz przyzwoitymi parametrami.

Duży ekran i poczwórny aparat

Sercem LG K92 5G jest Snapdragon 690 wsparty 6 GB pamięci RAM. Jest to solidna średnia półka i jeżeli ktoś nie oczekuje flagowej wydajności powinien być usatysfakcjonowany. Smartfon będzie oferowany ze 128 GB przestrzeni na pliki z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Koreańczycy zdecydowali się na sporej wielkości ekran. Ma on przekątną 6,7 cala i jest wykonany w technologii LCD IPS. Na szczęście można liczyć na dość wąskie ramki wokół ekranu. Posiada on rozdzielczość Full HD+, a w górnej części centralnie zdobi go niewielka dziurka na kamerkę do selfie.

W smartfonie zastosowano poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka posiada matrycę 64 Mpix. Można również skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego 5 Mpix. Aktualnie to trochę mało, ale LG jest znane z dobrych aparatów tego typu, więc raczej powinno być dobrze. Oczywiście nie zabrakło modnych ostatnio „oczek” wspierających. Tutaj mamy klasyczny układ – do pomiaru głębi ostrości i do zdjęć makro. Oba wyposażone w matryce 2 Mpix. Całość uzupełnia kamerka do selfie 16 Mpix.

LG K92 5G obsługuję technologię szybkiego ładowania Quick Charge 4.0 i posiada baterię o pojemności 4000 mAh. Warto również zwrócić uwagę na charakterystyczny układ kamer i diody LED na pleckach, co jest wyróżnikiem modelu LG K92 5G.

Smartfon będzie dostępny w sprzedaży w USA od 6 listopada. Wyceniono go tutaj na 359 dolarów. Oznacza to, że będzie to jedno z tańszych urządzeń odsługujących sieci 5G. Na ten moment nie wiadomo na jakie rynki jeszcze zostanie wprowadzony. Jednak nie można wykluczyć sytuacji, że zawita również do Polski.

Widać, że od pewnego czasu koreański producent powoli, acz sukcesywnie zaczyna o sobie przypominać i wprowadzać całkiem interesujące propozycje. W końcu również postawiono na odpowiedni marketing i to zaczyna przynosić rezultaty.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com gizmochina.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów