Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G8s ThinQ – 5 najlepszych ofert komórkowych

najlepsze oferty LG G8s ThinQ

LG G8s ThinQ to nieco zmodyfikowany flagowiec koreańskiego producenta. Po pewnych opóźnieniach w końcu pojawił się u operatorów i możemy go poszukać w korzystnej ofercie. Charakteryzuje się między innymi topową specyfikacją, uszczelnioną obudową i ponadprzeciętnym aparatem. Dlatego może okazać się ciekawą alternatywą dla innych tegorocznych wydajnych urządzeń z górnej półki cenowej.

LG G8s ThinQ na abonament

LG G8s ThinQ napędzany jest Snapdragonem 855 wspartym 6 GB pamięci RAM. Na pliki zostało przeznaczone 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia kartę pamięci. Ekran posiada przekątną 6,21 cala i wykonany jest w technologii OLED. Smartfon otrzymał klasyczny czytnik linii papilarnych umieszczony na pleckach.


>>> Zobacz na wszystkie oferty z LG G8s ThinQ <<<


W LG G8s ThinQ zastosowano potrójny aparat fotograficzny. Jednostka główna posiada matrycę 12 Mpix i jasność obiektywu f/1.8. Drugi obiektyw to „oczko” ultraszerokokątne o matrycy 13 Mpix i świetle f/2.4. Do dyspozycji mamy również teleobiektyw 12 Mpix z podwójnym zoomie optycznym i świetle f/2.6. W modelu tym zastosowano baterię o pojemności 3550 mAh.

LG G8s może być ciekawą propozycją wśród mocnych smartfonów. Dlatego zrobiliśmy zestawienie pięciu – naszym zdaniem – najkorzystniejszych propozycji od rodzimych operatorów.

Oferty i ceny aktualne na 21.08.2019.

Możemy zdecydować się na T-Mobile i jego pakiet M. Przy takim wyborze dostajemy nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 15 GB szybkiej transmisji danych. W tym wariancie miesięcznie będziemy płacić 75 zł, z kolei jednorazowo za LG G8s ThinQ zapłacimy 1909 zł.

W skali trwania całej umowy zapłacimy 3729 zł.

Naszym zdaniem: jest to najkorzystniejsza pod względem ogólnych kosztów oferta w naszym zestawieniu. W tym wypadku możemy cieszyć się z nielimitowanego abonamentu i niezłego pakietu danych. W T-Mobile mamy również niemal najniższe miesięczne obciążenie naszego portfela. Jednak dla wielu sporym problemem może być cena LG G8s, gdyż nie każdy może pozwolić sobie na jednorazowy wydatek niemal 2000 zł.

Jeżeli wybierzemy plan Plush ABO 15 GB, dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, nielimitowane wiadomości oraz 15 GB Internetu. W takiej konfiguracji miesięczne zobowiązanie wyniesie nas 72 zł. Jednorazowo za LG G8s ThinQ wydamy 1599 zł.

W skali trwania całej umowy zapłacimy 3891 zł.

Naszym zdaniem: pod względem kosztów ogólnych oferta ta jest praktycznie identyczna jak poprzednia. Jest jednak inaczej skonstruowana. Tutaj również możemy cieszyć się z atutów nielimitowanego abonamentu i większej liczby bonusów. Za telefon jednorazowo będziemy musieli zapłacić o około 400 złotych mniej aniżeli w poprzedniej ofercie, jednak miesięczny koszt zobowiązania jest nieco wyższy.

Możemy wybrać inną ofertę od różowej sieci. Decydując się na T-Mobile – M dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości i pakiet internetowy 15 GB z pełną prędkością, a więc to samo, co u poprzednika. W tej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 125 zł, a za telefon jednorazowo 1029 zł.

W skali trwania całej umowy zapłacimy 4049 zł.

Naszym zdaniem: mamy tutaj te same warunki co w poprzednim abonamencie T-Mobile. Oba pakiety różnią się ceną – w tym przypadku cena zakupu flagowca LG jest niemal dwukrotnie niższa, za to wzrasta abonament. W sumie dwuletnie wydatki przekroczą już próg 4000 zł.

U tego operatora również możemy zdecydować się na wariant nielimitowany. Wybierając Play Solo L dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz Internet z limitem danych 35 GB. Przy tak dobranym abonamencie nasza miesięczna opłata wraz z telefonem wyniesie 120 zł. Jednorazowo za smartfona będziemy musieli zapłacić 1749 zł.

W skali trwania całej umowy zapłacimy 4679 zł.

Naszym zdaniem: zaletą tego pakietu – oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości – jest bardzo duży pakiet internetowy. Z drugiej strony dość dużym wyzwaniem może być miesięczne zobowiązanie na poziomie 120 zł i opłata startowa za smartfona.

W zielonej sieci możemy zdecydować się na abonament Plus.60. W ramach tego wariantu dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy wynoszący 12 GB szybkiej transmisji danych. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 132 zł, zaś jednorazowo na telefon wydamy tylko 349 zł.

W skali trwania całej umowy zapłacimy 4501 zł.

Naszym zdaniem: jest to jedna z droższych opcji w naszym zestawieniu. Jednak to właśnie w tym pakiecie Plus proponuje sensowną i niską opłatę jednorazową za telefon wynoszącą niecałe 350 zł. Miesięczne rachunki (abonament i rata za telefon) przekraczają kwotę 130 zł.

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: