Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G7 ThinQ – 5 najlepszych ofert komórkowych

LG G7 ThinQ to długo wyczekiwany flagowiec koreańskiego producenta. Został zaprezentowany na początku maja tego roku - ponad rok po swoim poprzedniku, LG G6. Dział mobilny firmy wiąże z tym modelem duże nadzieje, tym bardziej, że ostatnie generacje serii G (zwłaszcza modułowy G5) nie odniosły sukcesu na rynku. LG G7 ThinQ jest bardzo nowoczesnym smartfonem z wyższej półki, a ponieważ zadebiutował stosunkowo niedawno, to jego ceny w największych sklepach ze sprzętem elektronicznym najczęściej wynoszą wciąż niecałe 3500 zł. Ile zapłacimy za niego w abonamencie? Dokonaliśmy zestawienia 5 najkorzystniejszych rozwiązań.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

LG G7 ThinQ na abonament

LG G7 ThinQ wyposażony jest w bardzo mocnego Snapdragona 845, który taktowany jest zegarem 2,80 GHz. Nie mogło zabraknąć 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a na dane użytkownika przeznaczone jest 64 GB (część z nich oczywiście zajmuje Android w wersji 8.0 Oreo). Smartfon jest całkowicie pyło i wodoodporny (norma IP68) i wyposażony w funkcję szybkiego i indukcyjnego ładowania.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z LG G7 ThinQ

Flagowiec LG może pochwalić się świetnym ekranem z wąskimi ramkami i notchem. Jego wymiary wynoszą 6,1″ (563 ppi). Co prawda nie jest jest do Super AMOLED, ale wyświetlacz typu IPS TFT i tak może pochwalić się ładnymi kolorami i rozdzielczością 1440 na 3120 pikseli.

Na osobną uwagę zasługuje podwójny aparat fotograficzny umieszczony na pleckach LG G7 ThinQ. Obie soczewki (jeden obiektyw szerokokątny) dysponują matrycą po 16 Mpix (przysłony f/1.6 i f/1.9). Aparatem tym można robić naprawdę świetne zdjęcia.

Poniżej przedstawiamy 5 - najlepszych naszym zdaniem - ofert z LG G7 ThinQ. Ceny aktualne na 13.07.2018.

Najtańszą ofertę z nielimitowanymi usługami głosowymi i tekstowymi w skali całej umowy zapewnia Orange. Abonament tego operatora, Plan Standardowy, oferuje również darmowe warunki roamingu UE i 5 GB krajowego transferu danych. Smartfon w tej konfiguracji kosztuje tylko 499 zł, a więc około 7 razy mniej niż w przypadku jego zakupu bez umowy. Uwaga - do abonamentu należy doliczyć dodatkową ratę za sprzęt, która w tym przypadku wynosi 104 zł. Łączna wysokość rachunków miesięcznych wyniesie zatem 143,99 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4004,75 zł.

Naszym zdaniem: całość kontraktu jest na niskim poziomie. Odliczając koszt telefonu na wolnym rynku okaże się, że sama usługa Orange warta jest około 405 zł (21,04 zł miesięcznie). Kwota rewelacyjna, choć niektórych mogą odstraszyć dość niski pakiet internetowy 5 GB czy opłaty miesięczne.

Dla takich osób czeka abonament Play. Propozycja tego operatora to w zasadzie odwrotność wcześniejszej oferty - dostaniemy niższe opłaty miesięczne, lecz w zamian jednorazowa opłata startowa za LG G7 ThinQ jest znacznie wyższa. W tym przypadku jest to 2379 zł, ale do abonamentu Stan Nielimitowany Solo 80 zł operator nie dolicza osobnych rat.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4349 zł.

Naszym zdaniem: jeżeli wolisz zapłacić dużo na początek i cieszyć się niższymi rachunkami, to Play będzie dobrym wyborem. Tym bardziej, że dostaniemy większy pakiet internetowy (10 GB na pełnej prędkości, później spada do 1 Mb/s). Reszta usług (minuty, SMS/MMS) również nielimitowana, także w roamingu UE. Poza tym Play oferuje ciekawe dodatki, jak np. darmową telewizję Play NOW czy Tidal na całą umowę.

Wcześniejszy Orange za drogi w skali miesiąca, a Play na starcie? Być może to T-Mobile będzie przysłowiowym „złotym środkiem”. Operator oferuje nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu UE, a także 10 GB na pełnej prędkości. Po ich wykorzystaniu transfer spada do maksymalnie 1 Mb/s. Cena telefonu to 1409 zł na start, a abonament miesięczny (bez dodatkowych rat) wynosi 120 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4338,90 zł.

Naszym zdaniem: dobra opcja - nie jest co prawda najtańsza na start czy w skali miesiąca, ale opłaty nie są tak odczuwalne po kieszeni. Co ciekawe, całość kontraktu jest nieco ponad 10 zł niższa od konkurencyjnego pakietu sieci Play.

Kolejny abonament Orange. Tym razem jest to pod względem zakresu usług niemal identyczna oferta, co w Play i T-Mobile. I tym razem transfer zwalnia po wykorzystaniu pierwszych 10 gigabajtów, a największą zaletą w Planie Optymalnym jest bardzo niska cena zakupy G7 ThinQ, która wynosi tylko 399 zł. Należy jednak pamiętać o osobnych ratach za telefon, przez co rachunki miesięczne dobiją do 153,99 zł. Umowa trwa standardowe 2 lata.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4144,75 zł.

Naszym zdaniem: jedna z tańszych ofert, ale nie w skali miesiąca. Opłaty przekraczające 150 zł mogą skutecznie odstraszyć od tego pakietu potencjalnych klientów, choć trzeba przyznać, że sama usługa jest atrakcyjna pod względem zakresowym.

Jeszcze tańsza na start oferta Orange - cena telefonu w Planie Wzbogaconym wynosi tylko 199 zł! Odbija się to na wysokości miesięcznych opłat (abonament + rata za LG), które wynoszą w tej konfiguracji 167,98 zł. Za to otrzymamy znacznie większy pakiet internetowy, bo aż 20 GB na pełnej prędkości! Reszta usług na tym samym poziomie, co w tańszych abonamentach tego operatora.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4280,51 zł.

Naszym zdaniem: nie ma wielkiej różnicy cenowej w skali całego dwuletniego kontraktu, ale trzeba przygotować się na naprawdę spore miesięczne wydatki. Opcja dla tych osób, którzy szukają telefonu w jak najniższej opłacie początkowej. Kolejna zaleta to aż 20 GB na pełnej prędkości (dalej lejek do 1 Mb/s).

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów