Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G7 Fit – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
2
LG G7 Fit na abonament

LG G7 Fit to mniejsza wersja flagowca koreańskiego producenta. Jest to ciekawy (chociaż nieidealny) smartfon, który ma przynajmniej kilka zalet, dzięki którym skutecznie może walczyć ze średnio-półkowymi konkurentami. LG dokonał tu ciekawej operacji – przeszczepił wnętrzności flagowca z 2017 roku do atrakcyjnej obudowy z 2018 roku. Sprawdzamy najlepsze oferty operatorów z tym smartfonem.


>>> Przeczytaj naszą recenzję LG G7 Fit <<<


LG G7 Fit na abonament

Sercem LG G7 Fit jest Qualcomm Snapdragon 821. Urządzenie ma 4 GB pamięci RAM i tylko 32 GB przeznaczone na pliki użytkownika. Sprzęt ma akumulator o pojemności 3000 mAh. LG G7 Fit posiada (w przeciwieństwie do flagowego G7 ThinQ) pojedynczy obiektyw, a jego matryca wynosi 16 Mpix, a wartość przysłony to f/2.2.

Na uwagę zdecydowanie zasługuje niezły wyświetlacz. Jego przekątna wynosi 6,1 cala, a rozdzielczość to 1440 na 3120, co daje zagęszczenie pikseli na cal na poziomie 564 ppi. Na pokładzie melduje się Android 8.1 Oreo.

Poniższe oferty i ceny aktualne na 23.01.2019.

Pierwsze miejsce na tej liście zajmuje oferta RBM SieMa 49 o której trudno powiedzieć coś złego. Dostajemy w niej połączenia głosowe i tekstowe bez limitu, co jest już dość powszechne. Dodatkowo otrzymujemy 10 GB pakietu danych i 1 GB do wykorzystania w Unii Europejskiej. Opłata miesięczna wynosi tutaj 49 zł, a umowa trwa 24 miesiące. To niezbyt dużo, niestety na start musimy zapłacić aż 826 zł. Dodatkowo należy doliczyć opłatę aktywacyjną wysokości 49,99 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2051,99 złotych.

Naszym zdaniem: nie jest to oferta idealna, bo kwota, którą musimy zapłacić na samym początku wynosi wartość połowy telefonu. Jest to jednak opcja najkorzystniejsza, bo w skali 2 lat najniższa. Dodatkowo otrzymujemy przyzwoity pakiet danych. I oczywiście wysokość rachunków miesięcznych jest więcej niż akceptowalna.

To „trochę” podkręcona wersja tej powyższej. Połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne, a także wiadomości SMS i MMS są w pakiecie Solo L również nielimitowane. A jednak jest tu coś, co zwraca uwagę, to znaczy aż 30 GB transferu danych na pełnej prędkości. Co prawda za smartfona musimy zapłacić na start 689 zł, ale nie jest to jeszcze zawrotna kwota. Co miesiąc operatorowi musimy odprowadzać jednak 80 zł. Dodatkowo należy doliczyć opłatę aktywacyjną wysokości 50 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2659 złotych.


>>> LG G7 Fit dostępny bez umowy w Play <<<


Naszym zdaniem: ta oferta znalazła się na drugim miejscu tego zestawienia głównie dlatego, że 30 GB robi różnicę, więc jeśli komuś nie przeszkadzają odrobinę większe koszty miesięczne, to jest to naprawdę niezły wybór. Tym bardziej, że Play oferuje również atrakcyjne usługi, jak Play NOW czy Tidal, które są niedostępne u konkurencji.

To kolejna wariacja na temat wysokiej paczki danych, bo mamy ich tutaj aż 25 GB. Ponadto dostajemy połączenia bez limitu (telefony komórkowe i stacjonarne) oraz SMS-y i MMS-y. Co jest jednak tutaj wyjątkowe? Nie miesięczna opłata, bo ta wynosi 89 zł. Warto jednak zaznaczyć, że na start musimy zapłacić zaledwie 116 złotych! Dodatkowo należy doliczyć opłatę aktywacyjną wysokości 49,99 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2301,99 złotych.

Naszym zdaniem: nie jest to oferta najtańsza, ale jej mocnym punktem jest duży pakiet danych. Chociaż miesięcznie trzeba zapłacić dość dużo, to jednak niewielki wkład finansowy sprawia, że doskonale sprawdzi się u tych osób, którzy nie chcą za dużo wydać na samym początku.

15 GB pakietu danych, oferowane usługi – tak jak w powyższych ofertach – bez limitu. A jednak w przeciwieństwie do innych, Plush ABO 15 GB oferuje tutaj 2,5 GB pakietu danych do wykorzystania w Unii Europejskiej, a także wyjątkowo niską opłatę miesięczną! Wynosi ona zaledwie 38 zł (abonament + rata za LG G7 Fit). Niestety na start musimy zapłacić za telefon aż 1499 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2411 złotych.

Naszym zdaniem: niezły pakiet internetowy z 2,5 GB, które możemy użyć za granicą i niska opłata wydają się idealnym wyborem. Niestety wysoka cena startowa sprawia, że jest to oferta skierowana raczej do osób, które zdecydowane są na zakup, a jedynie chcą płacić jak najmniej miesięcznie. I oczywiście nie bez znaczenia jest finalna cena, którą spokojnie można nazwać akceptowalną.

To oferta środka. 10 GB pakietu danych na pełnej prędkości i 1 GB do wykorzystania na terenie UE. Do tego oczywiście nielimitowane połączenia i wiadomości do wszystkich sieci. Comiesięczna opłata wynosi tutaj 60 zł, a na start musimy zapłacić 1029 zł. Do tego należy doliczyć opłatę aktywacyjną wynoszącą 50 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2519 złotych.

Naszym zdaniem: to ciągle dobra oferta, chociaż zajmuje tutaj ostatnie miejsce. Finalna cena smartfona nie jest tak wysoka, jak w propozycjach, które nie znalazły się w tym zestawieniu. Dodatkowo niewielki koszt miesięczny i niezłe warunki umowy sprawiają, że jest to oferta, którą warto rozważyć.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.7/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bez większego problemu idzie ten telefon kupić w sklepie za mniej niż 1100 zł, (empik 1077 PLN) + za 25 PLN karta prepaid w której jest nolimit rozmowy, SMS-y i nawet do 30 GB internetu. W ciągu 24 miesięcy wydamy nie więcej niż 1700 PLN.
A najlepsza oferta abonamentowa w tym rankingu przekracza koszt 2000 zł.
I to ma być niby opłacalne dla klienta?

Nie, to ma być opłacalne dla operatora

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.