Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G6 ze starym Snapdragonem?

Premiera nowego flagowca LG już 26 lutego. Tym razem koreański producent odchodzi od modułowej konstrukcji, która - delikatnie mówiąc - okazała się niewypałem. A przynajmniej nie przyniosła oczekiwanych założeń, bowiem jego poprzednik, LG G5, sprzedaje się kiepsko. Dokładną specyfikację techniczną najnowszej generacji poznamy już za nieco ponad 3 tygodnie, ale wiele wskazuje, że G6 będzie wyposażony w nie najnowszy procesor, niż można by zakładać.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Snapdragon 821 w LG G6?

Wiele wskazuje na to, że pierwszym telefonem zaopatrzonym w Snapdragona 835 będzie nie LG G5, a Samsung Galaxy S8. Czy to źle? Nowy układ z pewnością będzie windował cenę smartfona w górę, a dotychczasowe testy wykazały, że najnowszy procesor Qualcomma wcale nie musi być najbardziej wydajny na rynku.

Przykładowa oferta z LG G5 za 1459 zł:

Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się końcem bieżącego miesiąca. Czy nowy model flagowy LG pójdzie drogą hitu sprzedażowego - modelu G3 sprzed 3 lat - czy raczej będzie biznesowym niewypałem, jak jego ubiegłoroczny poprzednik? Na to pytanie przyjdzie nam odpowiedzieć po pierwszych tygodniach lub miesiącach od premiery.

Sprawdź wszystkie oferty z LG G4 i LG G5

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów