Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera nowego flagowca LG już 26 lutego. Tym razem koreański producent odchodzi od modułowej konstrukcji, która - delikatnie mówiąc - okazała się niewypałem. A przynajmniej nie przyniosła oczekiwanych założeń, bowiem jego poprzednik, LG G5, sprzedaje się kiepsko. Dokładną specyfikację techniczną najnowszej generacji poznamy już za nieco ponad 3 tygodnie, ale wiele wskazuje, że G6 będzie wyposażony w nie najnowszy procesor, niż można by zakładać.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Snapdragon 821 w LG G6?

Wiele wskazuje na to, że pierwszym telefonem zaopatrzonym w Snapdragona 835 będzie nie LG G5, a Samsung Galaxy S8. Czy to źle? Nowy układ z pewnością będzie windował cenę smartfona w górę, a dotychczasowe testy wykazały, że najnowszy procesor Qualcomma wcale nie musi być najbardziej wydajny na rynku.

Przykładowa oferta z LG G5 za 1459 zł:

Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się końcem bieżącego miesiąca. Czy nowy model flagowy LG pójdzie drogą hitu sprzedażowego - modelu G3 sprzed 3 lat - czy raczej będzie biznesowym niewypałem, jak jego ubiegłoroczny poprzednik? Na to pytanie przyjdzie nam odpowiedzieć po pierwszych tygodniach lub miesiącach od premiery.

Sprawdź wszystkie oferty z LG G4 i LG G5

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów