Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G6 w kwietniu trafi do Europy. Przegra z Samsungiem Galaxy S8?

W Korei wystartowała sprzedaż najnowszego LG G6, czyli kolejnego flagowca popularnego producenta elektroniki. Wprawdzie międzynarodowa dystrybucja rozpocznie się 22 marca, lecz mieszkańcy Europy będą musieli uzbroić się w cierpliwość do kwietnia. Na opóźnieniu może skorzystać Samsung, który już za niedługo zaprezentuje swoją najważniejszą konstrukcję, czyli Galaxy S8. Będzie walka gigantów?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Oferta T-Mobile z Samsungiem Galaxy S7 Edge. Sprawdź:


Przedsprzedaż LG G6 sięgnęła niebotycznych rozmiarów w Korei. Nic dziwnego - firma liczy na pokonanie swojej największej krajowej konkurencji, czyli Samsunga. 22 marca urządzenie trafi do sklepów w Izraelu. Ten moment będzie oficjalnym rozpoczęciem międzynarodowej dystrybucji. Włoskie media donoszą jednak, że LG zdecydowało się wypuścić swojego smartfona na Starym Kontynencie dopiero w drugiej połowie kwietnia. Zaledwie dwa tygodnie później rozpocznie się sprzedaż długo oczekiwanego Galaxy S8, co może pokrzyżować plany LG.

Europejska cena słuchawki została ustalona na 749,99 euro, czyli około 3250 złotych. Biorąc pod uwagę różne czynniki (i doświadczenie) sugerujemy, że polscy fani LG zapłacą około 3100 złotych za przyjemność posiadania nowego koreańskiego flagowca. Nie ma co narzekać - jeden z brytyjskich sklepów wycenił słuchawkę na  699 funtów, co daje ponad 3500 złotych. Czekacie?

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów