Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oreo dla LG G6 dopiero w II kwartale 2018?

LG G6

Końcem 2017 roku producenci zaczęli wdrażać na swoje telefony aktualizację Androida do wersji Oreo. Najnowszego Androida 8.0 otrzymał np. flagowy Sony Xperia XZ Premium. Wygląda jednak na to, że właściciele jego konkurenta, LG G6, będą musieli poczekać na upragnioną łatkę znacznie dłużej, niż obiecywali przedstawiciele południowokoreańskiego giganta.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

LG G6 z Oreo

Wodoodporny flagowiec LG z 2017 roku oferuje niemal wszystko, co jego najwięksi rywale. Elegancki design, jaki przystaje na flagowca czołowej marki, ekran 18:9 z wąskimi ramkami (lecz bez zaokrągleń na bokach) i dobre podzespoły, choć przeciwnicy zarzucali LG zastąpienie Snapdragona 835 starszym układem 821.

Niemniej jednak jest to bardzo udany model, biorąc pod uwagę zwłaszcza jego obecne ceny – LG G6 można kupić nawet za mniej niż 2000 zł. W porównaniu do hi-endowych modeli Samsunga, Apple’a czy Sony to naprawdę niewiele.

Przykładowa oferta z LG G6 za 0 zł na start:

Co prawda LG G6 nie zawojował rynku, ale aktualizacją systemu do najnowszego 8.0 Oreo z pewnością zyskałby w oczach potencjalnych klientów. I właśnie najświeższego Androida brakuje chyba najbardziej na pokładzie tego flagowca z 2017 roku. Niestety wszystko wskazuje na to, że producent nie zdąży wdrożyć aktualizacji w marcu. Prawdopodobnie użytkownicy LG G6 będą mogli cieszyć się najnowszym Androidem dopiero w II kwartale bieżącego roku.

Zobacz również: 5 najlepszych ofert z LG G6.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
John

Pod tytułem „LG G5 z Oreo” pisze Pan o G5 czy G6?

Oczywiście chodzi o LG G6. Już poprawione, dzięki za czujność.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów