Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oreo dla LG G6 dopiero w II kwartale 2018?

avatar
2
LG G6

Końcem 2017 roku producenci zaczęli wdrażać na swoje telefony aktualizację Androida do wersji Oreo. Najnowszego Androida 8.0 otrzymał np. flagowy Sony Xperia XZ Premium. Wygląda jednak na to, że właściciele jego konkurenta, LG G6, będą musieli poczekać na upragnioną łatkę znacznie dłużej, niż obiecywali przedstawiciele południowokoreańskiego giganta.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

LG G6 z Oreo

Wodoodporny flagowiec LG z 2017 roku oferuje niemal wszystko, co jego najwięksi rywale. Elegancki design, jaki przystaje na flagowca czołowej marki, ekran 18:9 z wąskimi ramkami (lecz bez zaokrągleń na bokach) i dobre podzespoły, choć przeciwnicy zarzucali LG zastąpienie Snapdragona 835 starszym układem 821.

Niemniej jednak jest to bardzo udany model, biorąc pod uwagę zwłaszcza jego obecne ceny – LG G6 można kupić nawet za mniej niż 2000 zł. W porównaniu do hi-endowych modeli Samsunga, Apple’a czy Sony to naprawdę niewiele.

Przykładowa oferta z LG G6 za 0 zł na start:

Co prawda LG G6 nie zawojował rynku, ale aktualizacją systemu do najnowszego 8.0 Oreo z pewnością zyskałby w oczach potencjalnych klientów. I właśnie najświeższego Androida brakuje chyba najbardziej na pokładzie tego flagowca z 2017 roku. Niestety wszystko wskazuje na to, że producent nie zdąży wdrożyć aktualizacji w marcu. Prawdopodobnie użytkownicy LG G6 będą mogli cieszyć się najnowszym Androidem dopiero w II kwartale bieżącego roku.

Zobacz również: 5 najlepszych ofert z LG G6.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Pod tytułem „LG G5 z Oreo” pisze Pan o G5 czy G6?

Oczywiście chodzi o LG G6. Już poprawione, dzięki za czujność.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: