Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G3 otrzyma aktualizację do Androida 6.0

Już za niedługo właściciele LG G3 otrzymają darmową aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Nowy system Google wprawdzie już trafił do dystrybucji, lecz dopiero teraz wspomoże starszą konstrukcję koreańskiego producenta elektroniki.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

W pierwszej kolejności aktualizację otrzymają użytkownicy „czystej”, niebrandowanej wersji LG G3, oznaczonej jako model D855. Wynika to z umów, jakie obowiązują poszczególnych operatorów, oraz różnorodności oprogramowania. Warto dodać, że cały proces nie powinien zbyt długo potrwać i już na początku przyszłego roku posiadacze tego aparatu będą pracować na najnowszych systemie Google.

Android 6.0 trafił już na nowszego G4. Nasz kraj po raz kolejny był pierwszy na świecie - koreański producent postanowił, mówiąc brzydko, wykorzystać polskich użytkowników w celu ominięcia problemu „pierwszego dnia”. Okazuje się, że rodacy potrafią testować nowe rozwiązania i raportują cały szereg niedoskonałości.

Pełną ofertę Orange, T-Mobile oraz Plusa z LG G3 znajdziecie, jak zwykle, w naszej porównywarce.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów