Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G3 otrzyma aktualizację do Androida 6.0

avatar
Telefon LG serii G

Już za niedługo właściciele LG G3 otrzymają darmową aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Nowy system Google wprawdzie już trafił do dystrybucji, lecz dopiero teraz wspomoże starszą konstrukcję koreańskiego producenta elektroniki.

W pierwszej kolejności aktualizację otrzymają użytkownicy „czystej”, niebrandowanej wersji LG G3, oznaczonej jako model D855. Wynika to z umów, jakie obowiązują poszczególnych operatorów, oraz różnorodności oprogramowania. Warto dodać, że cały proces nie powinien zbyt długo potrwać i już na początku przyszłego roku posiadacze tego aparatu będą pracować na najnowszych systemie Google.

Android 6.0 trafił już na nowszego G4. Nasz kraj po raz kolejny był pierwszy na świecie – koreański producent postanowił, mówiąc brzydko, wykorzystać polskich użytkowników w celu ominięcia problemu „pierwszego dnia”. Okazuje się, że rodacy potrafią testować nowe rozwiązania i raportują cały szereg niedoskonałości.

Pełną ofertę Orange, T-Mobile oraz Plusa z LG G3 znajdziecie, jak zwykle, w naszej porównywarce.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: