Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lenovo P2 i K6 Power wchodzą do Polski. Znamy ceny

Lenovo P2 i K6 Power wchodzą do Polski. Znamy ceny

Firma Lenovo na dobre zagościła w naszym kraju. Chińczycy znani są ze swojej polityki cenowej, która zakłada możliwość konkurowania z największymi graczami branży. W jednym ze sklepów internetowych właśnie pojawiły się dwa nowe modele – P2 oraz K6 Power, przez co poznaliśmy ich cenę. Niestety, jest bardzo drogo…

Zacznijmy od Lenovo P2. Jest to całkiem przyjemna konstrukcja, którą z pewnością docenią bardziej wymagający klienci, niechcący wydawać ponad 3 tysiące złotych na czołowe flagowce. Zachodnia cena została ustalona na kwotę 299 euro, czyli około 1350 złotych. Niestety – rodzima edycja cierpi na tradycyjną przypadłość nieuzasadnionego wzrostu wartości, przez co sklep internetowy RTV Euro AGD wycenił urządzenie na 1599 złotych. Wprawdzie słuchawka w dalszym ciągu jest bardzo atrakcyjnym zakupem, lecz taka różnica, w stosunku do rynków zachodnich, nie jest niczym dobrym.

K6 Power to nic innego, jak odświeżona wersja zwykłego K6, wyposażona w pojemniejszą baterię, gwarantującą znacznie dłuższy czas pracy telefonu. Ta przyjemność kosztuje nas jedynie 50 zł – model został wyceniony na 1049 złotych w tym samym sklepie.

Polityka cenowa firm, które pretendują do miana tańszej i lepszej alternatywy (wobec czołowych producentów) jest całkowicie niezrozumiała. Z jednej strony koncerny chwalą się bardzo niskimi cenami, a z drugiej wprowadzają na nasz rynek produkty, które kosztują… więcej niż ich niby droższe odpowiedniki. Nasza redakcja z pewnością poruszy ten temat w jednym z kolejnych artykułów.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów