Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

#Szczęśliwa7 – nowy pakiet Lajt Mobile na Dzień Babci i Dziadka

Lajt Mobile oferuje nowy promocyjny pakiet abonamentu. Pod wieloma względami przypomina znany już No Limit S, lecz różni się 2 istonymi szczegółami. Po pierwsze, podpisywany jest w umowie na pół roku. Po drugie - jest od niego tańszy o połowę!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Lajt Mobile za 7,99 zł

Pakiet #Szczęśliwa7 kosztuje przez pierwsze 5 miesięcy tylko 7,99 zł. W ostatnim (szóstym) miesiącu trwania umowy opłata abonamentu wzrasta do 19,99 zł. Po zakończeniu kontraktu to klient decyduje co chce dalej zrobić.

Oferta #Szczęśliwa7:

Lajt Mobile wprowadził nową ofertę, z której będą zadowolone te osoby, które używają telefonu komórkowego w tradycyjny sposób, a więc tylko do dzwonienia. Pakiet nie przewiduje darmowych SMS-ów czy transferu danych. Jeżeli preferujesz umowę bezterminową, spójrz na pakiet No Limit S, który zapewnia te same warunki umowy, lecz w wyższej cenie.

Źródło: Lajt Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów