Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w lajt mobile

lajt mobile pakiety GB

lajt mobile

Wirtualny operator lajt mobile oferuje obecnie kilka pakietów Internetu mobilnego. Niektóre są bardzo tanie i dość skromne, inne zaś nadzwyczaj rozbudowane, ale wciąż oferowane w konkurencyjnej cenie!

Routery w lajt mobile

W ofercie lajt mobile nie znajdziesz routerów czy modemów LTE. Musisz na własną rękę kupić router, aby zainstalować w niej kartę SIM operatora.

Tylko okazjonalnie lajt mobile wprowadza do swojej oferty pakiety najczęściej z tanimi telefonami komórkowymi.

Aktywacja i instalacja

W lajt mobile nie musisz płacić za instalację, ale wirtualny operator pobiera jednorazową opłatę aktywacyjną. Niezależnie od posiadanego pakietu wynosi ona 29 zł i jest doliczana do pierwszego rachunku.

Czasami lajt mobile oferuje swoje pakiety Internetu mobilnego w promocji, gdzie opłata aktywacyjna bywa zniesiona do 0 lub do symbolicznej złotówki.

Szybkości łącza w lajt mobile

Sieć lajt mobile działa na łączach Plusa i zapewnia prędkości maksymalne w standardzie 4G/LTE. Nie wiadomo, czy i kiedy lajt mobile będzie miał włączoną obsługę sieci najnowszej technologii 5G.

Plus zasięg

Opłaty miesięczne

Pakiety Internetu mobilnego lajt mobile kosztują 15, 20, 30 i 39,99 zł (wcześniej w promocji 37,99 zł). W tych cenach otrzymasz od 10 do nawet 300 GB łącznie! Trzeba przyznać, że jak na stosunkowo niedużego operatora, oferta internetowa lajt mobile robi naprawdę świetne wrażenie.

W przypadku topowej oferty lajt 300 GB, transfer dzielony jest osobno na dzień i noc. Standardowo do dyspozycji otrzymujesz 100 GB, a kolejne 200 gigabajtów dostępnych jest w godzinach nocnych, tj. od 1:00 do 8:00 rano.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów