Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lajt Mobile obchodzi trzecie urodziny. Jednak tak naprawdę początki tego wirtualnego operatora sięgają nie 15 maja 2015, lecz 2 maja 2013 - wtedy to bowiem została założona sieć White Mobile. Po nieco 2 latach w wyniku rebrandingu powstała obecna sieć Lajt Mobile. Zobaczmy, jak zmieniał się operator na przestrzeni tych lat.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na abonament

Lajt Mobile ma 3 lata

Lajt Mobile oferuje nie tylko pakiety głosowe - na abonament i kartę - ale również Internet mobilny, a od niedawna również domowy. Jeden z najważniejszych w Polsce wirtualnych operatorów korzysta z infrastruktury Plusa.

Przykładowa oferta na kartę:

Lajt Mobile może być raczej zadowolony ze swoich wyników sprzedażowych. W ciągu ostatnich czterech kwartałów zanotował bilans dodatki migracji numerów w wysokości niemal 8000 kart SIM (zobacz: raporty UKE o przenoszeniu numerów). Większość ofert telekoma jest bezterminowych, w tym również jego abonament.

Przykładowy abonament:

Sieć zapewnia wiele bonusów, m.in. dla par. Śledząc stronę operatora często natkniemy się na przeceny złotych numerów czy promocyjne doładowania.

Najważniejsze wydarzenia w Lajt Mobile od chwili powstania Komórkomat.pl:

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów