Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone XS Max – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
iPhone XS Max abonament

Apple iPhone XS Max to najbogatszy przedstawiciel tegorocznej generacji telefonów z logo nadgryzionym jabłkiem. Oferuje najnowszy, ultrawydajny procesor A12 Bionic, który gwarantuje spory zapas mocy na kolejne lata i plasuje się w ścisłej czołówce w testach wydajności. Niestety jest on bardzo drogi w zakupie, ale operatorzy komórkowi oferują go w niższej opłacie startowej. Wybraliśmy 5 najlepszych ofert z iPhonem XS Max 256 GB.

iPhone XS Max

Smartfon – oprócz wspomnianego układu A12 Bionic – wyróżnia się dużym 6,46-calowym ekranem wykonanym w technologii OLED, która gwarantuje doskonałą czerń i bardzo dobre parametry wyświetlanych barw. Mamy tutaj również podwójny aparat fotograficzny wyposażony w dwie matryce 12 megapikselowe i jasność f/1.8 i odpowiednio f/2.4. Pod względem jakości zdjęć iPhone XS Max spokojnie może konkurować z innymi topowymi smartfonami.


Sprawdź wszystkie oferty z iPhonem XS Max


To samo tyczy się możliwości kręcenia filmów wideo. Do tego dochodzi autorska technologia Face ID, która jest ciągle ulepszana. W przypadku iPhone’a XS Max można mówić o jednej wadzie – wysokiej cenie.

Urządzenia Apple’a praktycznie zawsze wzbudzały spore zainteresowanie i nigdy nie należały do tanich sprzętów. Tyczy się to również smartfonów. Poniżej prezentujemy go w ofertach naszych operatorów.

Ceny i oferty aktualne na 12.12.2018.

W ramach Planu Optymalnego mamy nielimitowane rozmowy oraz wiadomości do wszystkich sieci, a także 10 GB transmisji danych z pełną prędkością. Przy tak skonfigurowanym abonamencie nasze zobowiązanie miesięczne wyniesie prawie 251 zł. Jednorazowo za telefon będziemy musieli zapłacić 999,01 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 7072,52 zł.

Naszym zdaniem: jest to interesujące rozwiązanie, gdyż z jednej strony mamy nielimitowany abonament, a z drugiej strony mamy relatywnie niższą cenę początkową za iPhone’a XS Max. Wadą może być miesięczne zobowiązanie wynoszące ponad 250 zł. Jednak dla pewnej grupy osób będzie to – nomen omen – optymalne rozwiązanie.

U fioletowego operatora możemy zdecydować się na ofertę Solo L. W ramach tego abonamentu mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz aż 30 gigabajtów na pełnej prędkości! Miesięcznie za abonament zapłacimy 260 zł, a za iPhone’a XS Max 1659 zł na start.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 7949 zł.

Naszym zdaniem: w tym wypadku również mamy do czynienia z ciekawym abonamentem nielimitowanym. Ta wersja jest w skali całego kontraktu droższa od poprzedniej, lecz otrzymamy za to większy pakiet internetowy i mnóstwo dodatków (Play TV, Tidal, Showmax). Jedna z bogatszych (lecz nie najtańszych) ofert z iPhonem XS Max.

Ciekawie prezentuje się również najbogatszy abonament Orange. Dostaniemy w nim to samo, co wcześniej, lecz transfer danych zwalnia nie po 10, a dopiero po 20 wykorzystanych GB. Cieszy niski koszt zakupu smartfona, który wynosi tylko 599 zł na start.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 7368,75 zł.

Naszym zdaniem: jedna z najlepszych obecnie dostępnych ofert z iPhonem XS Max. Jej największymi walorami są bez wątpienia niska cena zakupu urządzenia i bardzo dobre warunki umowy. Niestety wielu przerażą wysokie rachunki miesięczne, które wynoszą w tym przypadku blisko 280 zł!

Rozwiązaniem może być bardziej okrojony abonament Plan Standardowy. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 211,99 zł, zaś jednorazowo za telefon będziemy musieli zapłacić 2099 zł. W zamian również otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, lecz paczka danych wynosi tylko 5 GB.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 7236,75 zł.

Naszym zdaniem: w tym wypadku mamy nielimitowane usługi rozmów i wiadomości oraz raczej średniej wielkości pakiet internetowy. Opłata za telefon i miesięczna jest raczej przeciętna i wyważona

Możemy inaczej skonfigurować abonament Solo L. W tym wypadku miesięczne zobowiązanie wyniesie nas tylko 110 zł, lecz jednorazowo za telefon będziemy mieli do zapłacenia aż 4739 zł. Poziom zapewnianych usług jest identyczny, jak we wcześniejszym pakiecie Solo L.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 7429 zł.

Naszym zdaniem: oferta z najwyższą opłatą za iPhone’a XS Max. Jej zaletą są bardzo dobre warunki umowy (np. aż 30 GB na pełnej prędkości transferu) i stosunkowo bardzo niski – jak na ten telefon – abonament. U wielu ofertę tę przekreśla jednak cena telefonu.

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: