Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Pierwszy rzut oka na iPhone’a XI (2019)

iPhone XI render

Pomimo, że do premiery nowego telefonu z logiem nadgryzionego jabłka pozostało jeszcze około 9 miesięcy, w sieci już pojawiły się pierwsze plotki i rendery dotyczące nadchodzącej nowości. Co możemy z nich wywnioskować?

3 obiektywy w najnowszym iPhonie?

Wszystko wskazuje, że w nowym modelu koncern z Cupertino postawi na aparat z 3 obiektywami ustawionymi nieliniowo i zamkniętymi w nieco obłej wypukłości. Nieco powyżej nich ma znajdować się lampa LED. Jest to dość oryginalne posunięcie stylistyczne.

Przykładowa oferta z dotychczasowym iPhonem XS:

Według @Onleaks, dzięki któremu poznaliśmy też pierwsze rendery, prace nad Apple iPhone XI cały czas trwają. Oczywiście mogą nastąpić jeszcze znaczne zmiany w wyglądzie urządzenia. Wydaje się natomiast, że prawie przesądzone jest pojawianie się znowu 3 różnych wariantów nowego iPhone’a. Nie wiadomo, który wariant będzie posiadał 3 obiektywy. Z wcześniejszych informacji o których donosił Bloomberg, wiemy że Apple zastosuje technologię 3D ToF. Rozwiązanie to może się przydać w zadaniach związanych z rozszerzoną rzeczywistością.

iPhone XI render

Zobaczymy także, czy nowe urządzenia zostaną wyposażone w zintegrowane z ekranem czytniki linii papilarnych i porty USB-C, gdyż takie plotki także krążą po sieci, lecz nie mają żadnego konkretnego potwierdzenia.

Źródło: digit.in.

Pierwszy rzut oka na iPhone’a XI (2019)
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o