Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Niedawno prezentowaliśmy pierwsze spojrzenie na nowy produkt koncernu z logo nadgryzionego jabłka. Dziś światło dzienne ujrzały kolejne rendery, które przedstawiają iPhone’a przyszłej generacji – model iPhone XI.

Nowe rendery iPhone’a XI

Co istotne, pokazują one zupełnie inną wizję nowego smartfona Apple’a, niż te sprzed tygodnia. W tym wypadku na froncie urządzenia mamy wyraźnie zarysowany, choć nieco mniejszy notch, a stylistyka mocno nawiązuje do modelu X. Więcej dzieje się na tyle smartfona. Na renderach rzuca się w oczy przede wszystkim poziomo ustawiony moduł aparatu składający się z 3 obiektywów, przy czym środkowe oczko otoczone jest pierścieniem doświetlającym. Jest to dość intrygująca koncepcja.

Przykładowa oferta z iPhonem X:

Z racji tego, że oba projekty są we wczesnej fazie prac nie wiadomo jaki będzie ich dalszy los. W zasadzie są możliwe dwa rozwiązania. W pierwszym przypadku Apple wypuści na rynek oba modele z potrójnym aparatem. W drugim jeden z projektów zostanie skasowany.

Prawdopodobna premiera nowego iPhone’a odbędzie się we wrześniu tego roku. Niemal pewne jest, że na rynek zostaną wypuszczone trzy różne modele. Dużo wskazuje też na to, że dwa z nich będą miały ekran wykonany w technologii OLED. Nowe modele mogą też być pierwszymi wyposażonymi w technologię 5G oraz pozbawionymi złącza Lightning na rzecz popularnego USB-C.

Źródło: compareraja.in.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów