Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone X 64 GB – 5 najlepszych ofert komórkowych

iPhone X abonament

Jubileuszowy model iPhone X był najbardziej wyczekiwanym smartfonem 2017 roku. Jego głośny debiut miał miejsce we wrześniu. Pojawił się na rynku wraz z bardziej stonowanymi modelami Apple’a – iPhonem 8 oraz 8 Plus. Zaprojektowany z okazji dziesięciolecia pojawienia się iPhone’a pierwszej generacji, model X znacznie różni się od poprzedników. Swoim wyglądem przyciąga wzrok oraz zachęca do zakupu zaawansowaną technologią i specyfikacją techniczną. Niestety odstrasza jednocześnie ceną. Postanowiliśmy sprawdzić warunki umowy z iPhonem X 64 GB w abonamencie. Ostrzegamy – tanio nie jest, ale jak dokładnie kształtują się ceny?

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

iPhone X 64 GB na abonament

Pod obudową iPhone’a X kryje się sześciordzeniowy procesor A11 Bionic wspomagany przez 3 GB pamięci operacyjnej. Dostępne są 2 wersje z wbudowaną pamięcią wewnętrzną wynoszącą 64 i 256 GB. Wrażenie robi ogromny wyświetlacz typu OLED z rozdzielczością 2436 na 1125 pikseli.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z iPhonem X 64 GB

Ekran o przekątnej 5,8 cala zakrywa niemal cały przedni panel, ale – co ciekawe – iPhone X gabarytowo odstaje od iPhone’a 8 Plus, który jest wyraźnie większy, lecz ma wyświetlacz o mniejszej przekątnej. To możliwe dzięki zastosowaniu bardzo wąskich ramek w modelu X, czym wyróżnia się na tle pozostałych iPhonów.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z iPhonem X 64 GB z cenami aktualnymi na 28.06.2018.

Najkorzystniejszym – naszym zdaniem – abonamentem z iPhonem X 64 GB jest Play za 80 zł na miesiąc. Względnie jest to niewielki koszt miesięczny, choć opłata startowa za telefon może odstraszać. Wynosi ona bowiem 4059 zł. W zamian otrzymamy nielimitowane usługi w kraju i roamingu UE (jak i w pozostałych ofertach Play i Orange), a także nieograniczony objętościowo Internet, którego prędkość transferu zwalnia po wykorzystaniu 10 GB. Dodatkowym bonusem w ofercie jest m.in. darmowy Tidal na całą umowę.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 6029 zł.

Naszym zdaniem: łączny koszt w wysokości ponad 6000 zł to olbrzymi wydatek, ale trzeba przyznać, że jest to jeden z najtańszych abonamentów z iPhonem X. Nie oszukujmy się – cena rynkowa jubileuszowego iPhone’a warunkuje wysokie koszty umowy. Jeżeli jednak niestraszna nam opłata startowa telefonu, to warto skorzystać z tej oferty.

Tym razem pakiet dla innego typy odbiorcy, który pragnie zminimalizować koszty startowe, nie zważając jednocześnie na wysokość opłat miesięcznych. A te (abonament z ratą za telefon) w Planie Wzbogaconym wynoszą aż 249,99 zł, za to otrzymamy iPhone X 64 GB za jedyne 199 zł – coś za coś. Poziom usług generalnie zbliżony do tego w Play, z pewnymi różnicami – dostajemy transfer na pełnej prędkości 20 GB, a zamiast darmowego Tidala otrzymamy bezpłatny dostęp do Spotify, lecz nie przez całą umowę, a jedynie przez 3 miesięce.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 6248,75 zł.

Naszym zdaniem: najdroższy pakiet w zestawieniu z bardzo wysokimi rachunkami miesięcznymi, za to ze śmiesznie niską ceną iPhone’a X. Jeżeli nie chcesz wydawać na niego majątek w jednorazowej opłacie, a jednocześnie akceptujesz wysokość abonamentu, to będzie to dla ciebie optymalna oferta.

Kto wie, być może ten abonament Orange będzie dla niektórych „złotym środkiem”. Stosunkowo niewielka cena za iPhone’a (799 zł na start), dość wysoka, lecz wcale nie najwyższa opłata miesięczna (210,98 zł) czyni z tego planu taryfowego ofertę wartą rozważenia. Ostatecznie jest taniej o ponad 300 zł niż we wcześniejszym pakiecie pomarańczowego operatora, lecz dostaniemy tu nie 20, a „tylko” 10 GB transferu danych.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5912,51 zł.

Naszym zdaniem: najtańsza propozycja Orange w skali 2 lat. Jeżeli zminimalizowanie opłat miesięcznych kosztem wysokich abonamentów (i odwrotnie) jest dla nas nie do przyjęcia, to warto rozważyć tę ofertę.

Wracamy na pierwszy biegun: wysoki koszt zakupu telefonu i niskie rachunki. Ten wariant pakietu Stan Nielimitowany Solo zapewnia najniższe opłaty (60 zł miesięcznie), ale jednocześnie z najwyższą ceną iPhone’a X wynoszącą aż 4469 zł na start. Mimo różnic w cenie poziom usług jest ten sam, co w przypadku abonamentu za 80 zł miesięcznie.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5959 zł.

Naszym zdaniem: jedna z tańszych ofert z iPhonem X w zestawieniu, lecz cena jego zakupu będzie dla większości z nas zaporowa. Wcześniejsza propozycja Play jest mniej odczuwalna po kieszeni.

Plan Standardowy wydaje się bardzo tani: łączna wysokość opłat miesięcznych z ratą za iPhone’a wynosi 204,99 zł, a więc tylko nieznacznie mniej, niż w poprzedniej taryfie. Apple iPhone X 64 GB kosztuje na start 999,01 zł i – niestety – przewidziany pakiet internetowy przez operatora to tylko 5 gigabajtów.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5968,76 zł.

Naszym zdaniem: propozycja niewiele tańsza od poprzedniej i w dodatku gorsza. Tak naprawdę nie posiada żadnego atutu, który mógłby okazać się decydujący przy wyborze oferty z iPhonem X. Lepiej zdecydować się na któryś z wcześniejszych pakietów.


Przypominamy, że mamy dla Was zniżkę -15% na ubezpieczenie telefonu. Aby uzyskać rabat, wystarczy podać kod KMTON15 na stronie simplesurance.pl

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów