Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Długo musieliśmy czekać na „małego” iPhone’a w „przystępnej” cenie. W pewnym momencie wydawało się już, że projekt ten został porzucony. Na szczęście stało się inaczej i na rynek jakiś czas temu wszedł iPhone SE. Wiele wskazuje na to, że pomysł ten chwycił i będzie kontynuowany. Dowodem na to są najnowsze informacje mówiące o premierze iPhone’a SE 2022. Będzie ona miała jednak swoje miejsce dopiero w 2022 rok.

Mały smartfon z obsługą 5G

Wedle najnowszych informacji sercem urządzenia ma być autorski procesor Apple A14 Bionic. Napędzał on serię iPhone 12. Jest to na tyle wydajny procesor, że będzie posiadał zapas mocy jeszcze na wiele lat. Ciężko powiedzieć jaka kość pamięci znajdzie się w iPhone SE 2022. W poprzednim modelu były to 3 GB. Tutaj wydaje się, że rozsądnie byłoby zobaczyć minimum 4 GB.

Wiele wskazuje na to, że iPhone SE 2022 będzie najtańszym i najbardziej przystępnym cenowo smartfonem Apple’a, który obsłuży sieci 5G. Tak przynajmniej wynika z informacji dostępnych w sieci. Zapewne pojawi się także w różnych wariantach pamięciowych i bez obsługi zewnętrznych kart SD.

Na ten moment wydaje się, że urządzenie nie urośnie. Poprzednik miał przekątną ekranu 4,7 cala ale i spore ramki. Tutaj ta powierzchnia być może będzie nieco większa kosztem zmniejszenia ramek. Jednak nie należy spodziewać się drastycznej ich redukcji. Ekran prawdopodobnie będzie wykonany w technologii IPS LCD i będzie obsługiwał standardową częstotliwość odświeżania.

Na ten moment nic nie wiadomo o aparatach, które będzie można znaleźć w iPhonie SE 2022. Poprzednik miał jedynie pojedynczy aparat główny. W tym wypadku dobrze by było zobaczyć podwójną jednostkę. Być może koncern zdecyduje się użyć jednej z poprzednich flagowych konfiguracji.

Na ten moment to praktycznie wszystkie informacje na temat iPhone’a SE 2022. Jego premiera jest spodziewana w pierwszej połowie przyszłego roku. Nieznana jest także jego cena. Jednak powinien to być najtańszy nowy smartfon w ofercie Apple’a.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów