Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone SE 2 na horyzoncie

Informacje o pojawieniu się kolejnej wersji iPhona SE pojawiają się co jakiś czas niemalże już od kilku lat. Pierwsze plotki przenikały do mediów już po ukazaniu się pierwszej generacji. Jednak do tej pory wszystko co się mówiło o nowym modelu nie przełożyło się na rzeczywistość. Tym razem ma być inaczej.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

iPhone SE 2 w 2020 roku?

Wedle najnowszych informacji, które można znaleźć w sieci, iPhone SE 2 będzie udoskonaloną wersją iPhone’a 8 i pod względem wyglądu nie będzie się znacznie od niego różnił. Będzie posiadał natomiast ulepszoną konstrukcję anteny z ciekłokrystalicznego polimeru, która ma znacznie poprawić transmisję danych.

Jeżeli chodzi o prawdopodobną specyfikację iPhona SE 2 to smartfon będzie pracował pod kontrolą najnowszego autorskiego procesora A13 Bionic. Wszystko wskazuje na to, że dostaniemy 3 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB przestrzeni dyskowej. W przypadku ekranu najprawdopodobniej będzie to wyświetlacz Retina o przekątnej 4,7 cala posiadający spore (jak na dzisiejsze standardy) ramki. Prawdopodobnie Apple w tym wypadku zdecyduje się również na powrót do system Touch ID zaimplementowanym w centralnym przycisku, ale to jeszcze nic pewnego.

Apple iPhone SE 2 będzie wykonany ze szkła oraz metalowej ramy. Prawdopodobnie zostanie w nim zaimplementowana funkcja ładowania bezprzewodowego. W smartfonie najprawdopodobniej spotkamy pojedynczy aparat główny. Spekuluje się, że będzie to ta sama jednostka, którą możemy spotkać jako główna kamerka w iPhonie 11. Nie jest to jednak nic pewnego.

Smartfon być może zadebiutuje na wiosnę przyszłego roku. Mówi się, że premiera może odbyć się w marcu 2020 roku wraz z innymi produktami od Apple’a. Jeżeli chodzi o cenę, to prawdopodobnie na początku będzie on kosztował 399 dolarów za podstawową wersję.

Źródło: phonearena.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów