Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chińske AnTuTu zaprezentowało swój cykliczny ranking wydajności smartfonów. Dużym zaskoczeniem jest ogromna przewaga najnowszego iPhone’a nad resztą konkurencji.

W najnowszym rankingu wydajności smartfonów, przygotowanym przez chińską firmę AnTuTu, znajdziemy wiele interesujących rozstrzygnięć. Po raz pierwszy postanowiono ująć w nim telefony z systemem operacyjnym iOS. Niewątpliwym sukcesem może się pochwalić Apple – jego iPhone 6S Plus, z ogromną przewagą nad drugim Huawei Mate 8, zwyciężył w zestawieniu. Z wynikiem 132 620 punktów zdecydowanie wyprzedził swojego tajwańskiego konkurenta, którego wydajność została oceniona na 92 746 punktów. Biorąc pod uwagę same procesory, AnTuTu zauważa, że popularny Snapdragon 810 nie wypadł zbyt dobrze w porównaniu do konstrukcji Apple A9. Co więcej, został wyprzedzony przez dwa inne chipsety: Kirina 950 oraz Exynosa 7420. Warto dodać, że moc jednostki centralnej to nie wszystko. W dalszym ciągu codzienne używanie układu Qualcommu jest wygodniejsze niż jego konkurencji.

Porównywarka abonamentów Komórkomat.pl przygotowała pełną ofertę polskich operatorów z Apple iPhone 6S Plus.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów